Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 21-03-2014 13:37

Witam.

Nie wiem od czego by tu zacząć, ale chyba najpierw wyjaśnię powód mojej nieobecności. Nie zależy mi na tym żebyście w to uwierzyli, ponieważ pewnie na waszym miejscu sam bym nie uwierzył, ale niestety taka jest prawda. Wracając do domu napadły mnie dwie osoby i zostałem brutalnie pobity, tak bardzo że straciłem przytomność i obudziłem się po 2 dniach w szpitalu. Tak mnie oprawili, że nie mogłem się ani ruszyć, ani mówić. Zabrali mi portfel, ważne dokumenty i inne rzeczy. Myślałem, że to już koniec ze mną. Nie wiem za co dostałem, ale domyślam się kto to zrobił i na pewno bydlakom nie odpuszczę. Chyba nie zdziwi was jak napiszę, że przez pierwsze kilka dni nie pomyślałem o HotCashu. Nikomu nie życzę tego co przeżyłem, no chyba że chciałby ktoś nie móc mówić, chodzić, jeść, pić, dosłownie nic. Cały czas tylko kroplówki i myśli czy wyjdę z tego czy nie. Nawet załatwić samemu się nie mogłem tylko pielęgniarki do mnie z "kaczką" przychodziły.

Jak już trochę odżyłem zadzwoniłem do Koska, który na szczęście mi uwierzył i powiedział, że może mi pomóc. Dogadaliśmy się w ten sposób, że przez ten czas który mnie nie będzie 80% zarobków idzie dla niego. Razem z pewną osobą zaczęli odrabiać zaległości, robić wypłaty, odpisywać, ale nie mogli załatwić większości spraw, ponieważ to tylko i wyłącznie ja jako właściciel firmy mogę. Jak widzę spisali się w miarę nieźle za co im serdecznie dziękuję.

Po kilku dniach pobytu w szpitalu jak już zeszła opuchlizna itd. dowiedziałem się, że mam złamaną szczękę, ale oni mi nie mogą pomóc, ponieważ tam nie robią takich operacji. Zostałem przewieziony do innego szpitala i tam dopiero mnie poskładali. Powiem wam szczerze, że jest źle, ale żyje i już funkcjonuje.

Obecnie sytuacja wygląda tak, że prawie wszystko wraca do normy, z tym że Kosek zostaje wspólnikiem firmy i razem będziemy ją prowadzić. Na początek zmieniamy siedzibę firmy. Dalsze zmiany co do samej firmy pozostają w tajemnicy.

Jeśli chodzi o HotCasha to uwierzcie mi, że przez te kilka dni wymyśliłem tyle nowości, zmian, że jakbym miał o nich zacząć pisać to bym wam nie zrobił wypłat przez kilka następnych dni Smile

Zatrudniliśmy też osobę odpowiedzialną za wypłaty, odpisywanie na czacie i kilku innych dla was nieistotnych spraw.

Wypłaty będą realizowane "od ręki" tak jak to było na początku, ale nasz pracownik zaczyna działać dopiero od poniedziałku. Postaram się zrobić Wam wszystkie wypłaty dzisiaj, ale nie obiecuję - jeszcze nie najlepiej się czuje.

Mam też sporo wiadomości, maili na które za nim odpisze minie trochę czasu więc cierpliwości.

Tak jak pisałem wcześniej - na HotCashu szykują się bardzo wielkie zmiany, które będą już na dniach.

Przepraszam wszystkich, ale wyszło jak wyszło. Mogłem coś pokręcić, ale to tylko przez to, że jestem po silnych proszkach.

Wracamy do gry. Smile

Właściciel HotCash.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 21-03-2014 13:49

(20-03-2014 22:28)ololo napisał(a):  
(20-03-2014 15:59)suchy0001 napisał(a):  
(20-03-2014 15:24)jabolopivolo napisał(a):  ...macie racje z faktem 14 dniowego terminu realizacji przelewu ale pomyślcie......biorąc pod uwagę fakt,że serwis jest nowy, nie ma swojej renomy i stosuje się (koniecznie) do 14 dniowego terminu uchylania sosjerki, to czy earner mając do wyboru taki hotcash albo konkurencje która np. wypłaca co dziennie,co wybierze???????




....szkoda,program fejsa miał nie najgorszą konwesję u mnie i parę stówek uciułałem ale jak od 12.03. nie ma sosu to hałas kierowany na ich korzyść z mojej strony niekoniecznie poraża ilością decybeli.

Nie zauważyłem innego serwisu z smsami premium i takimi programami.znasz jakieś? Podziel się. Nie mowimy tu o eforsie bo to inna kategoria

Pozwolisz, że zapytam, dlaczego eforsa to inna kategoria?
Oczywiście odpowiem.
Eforsa jest zrobiona typowo pod materiały filmowe dające "real content" np na hdvod dostajemy możliwość ogladania a na pobierzpliki transfer na chomikuj etc.na hotcash nie ma real contentu nie liczac programu artykuly.Dlatego też uważam ze nie ma porownywalnego serwisu do hc.Chyba że fires ale fires moim zdaniem daleko nie zajdzie z 4 marnymi programami

(21-03-2014 13:37)ddww napisał(a):  Witam.

Nie wiem od czego by tu zacząć, ale chyba najpierw wyjaśnię powód mojej nieobecności. Nie zależy mi na tym żebyście w to uwierzyli, ponieważ pewnie na waszym miejscu sam bym nie uwierzył, ale niestety taka jest prawda. Wracając do domu napadły mnie dwie osoby i zostałem brutalnie pobity, tak bardzo że straciłem przytomność i obudziłem się po 2 dniach w szpitalu. Tak mnie oprawili, że nie mogłem się ani ruszyć, ani mówić. Zabrali mi portfel, ważne dokumenty i inne rzeczy. Myślałem, że to już koniec ze mną. Nie wiem za co dostałem, ale domyślam się kto to zrobił i na pewno bydlakom nie odpuszczę. Chyba nie zdziwi was jak napiszę, że przez pierwsze kilka dni nie pomyślałem o HotCashu. Nikomu nie życzę tego co przeżyłem, no chyba że chciałby ktoś nie móc mówić, chodzić, jeść, pić, dosłownie nic. Cały czas tylko kroplówki i myśli czy wyjdę z tego czy nie. Nawet załatwić samemu się nie mogłem tylko pielęgniarki do mnie z "kaczką" przychodziły.

Jak już trochę odżyłem zadzwoniłem do Koska, który na szczęście mi uwierzył i powiedział, że może mi pomóc. Dogadaliśmy się w ten sposób, że przez ten czas który mnie nie będzie 80% zarobków idzie dla niego. Razem z pewną osobą zaczęli odrabiać zaległości, robić wypłaty, odpisywać, ale nie mogli załatwić większości spraw, ponieważ to tylko i wyłącznie ja jako właściciel firmy mogę. Jak widzę spisali się w miarę nieźle za co im serdecznie dziękuję.

Po kilku dniach pobytu w szpitalu jak już zeszła opuchlizna itd. dowiedziałem się, że mam złamaną szczękę, ale oni mi nie mogą pomóc, ponieważ tam nie robią takich operacji. Zostałem przewieziony do innego szpitala i tam dopiero mnie poskładali. Powiem wam szczerze, że jest źle, ale żyje i już funkcjonuje.

Obecnie sytuacja wygląda tak, że prawie wszystko wraca do normy, z tym że Kosek zostaje wspólnikiem firmy i razem będziemy ją prowadzić. Na początek zmieniamy siedzibę firmy. Dalsze zmiany co do samej firmy pozostają w tajemnicy.

Jeśli chodzi o HotCasha to uwierzcie mi, że przez te kilka dni wymyśliłem tyle nowości, zmian, że jakbym miał o nich zacząć pisać to bym wam nie zrobił wypłat przez kilka następnych dni Smile

Zatrudniliśmy też osobę odpowiedzialną za wypłaty, odpisywanie na czacie i kilku innych dla was nieistotnych spraw.

Wypłaty będą realizowane "od ręki" tak jak to było na początku, ale nasz pracownik zaczyna działać dopiero od poniedziałku. Postaram się zrobić Wam wszystkie wypłaty dzisiaj, ale nie obiecuję - jeszcze nie najlepiej się czuje.

Mam też sporo wiadomości, maili na które za nim odpisze minie trochę czasu więc cierpliwości.

Tak jak pisałem wcześniej - na HotCashu szykują się bardzo wielkie zmiany, które będą już na dniach.

Przepraszam wszystkich, ale wyszło jak wyszło. Mogłem coś pokręcić, ale to tylko przez to, że jestem po silnych proszkach.

Wracamy do gry. Smile

Właściciel HotCash.

Trzym sie chłopie i wracaj do gry ! Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - whatdefak - 21-03-2014 14:07

Ja wierze w ta historie, gdyż przypadki chodzą po ludziach, ale fajnie taka wiadomość odczytać bo czekałem aż "ddww" napiszę coś nt. tej nieobecności i w ogóle, teraz widzę będą fajne zmiany i częstsze wypłaty więc same plusy! Cool

W takim razie zlecam swoją, i podsyłam rachuneczek bo może dziś otrzymam pieniążki 2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - nitek44 - 21-03-2014 15:16

Generalnie w sieci takich historii jest dość dużo, ale skoro serwis wypłaca, działa i leady wpadają dalej to nie mam powodu, aby nie uwierzyć :)
Życzę powrotu do zdrowia i czekam na dalszy rozwój HC w tym nowe programy :P


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 21-03-2014 15:52

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.Smile
Super że hotcash będzie rozwijał się dalej.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 21-03-2014 16:05

Świetnie, już myślałem że HotCash na dniach upadnie a tu proszę Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 21-03-2014 16:19

Welcome back captain!
Rozwijaj serwis bo ma potencjał, mam tutaj większą konwersje na sms 30pln niż na subskrypcjach xD


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ololo - 21-03-2014 18:20

@ddww: szybkiego powrotu do zdrowia życzę!
Czy wśród pomysłów znalazł się program z plikami?Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mateuszek9973 - 21-03-2014 19:44

ddww, również tak jak pisałem Ci na gg to chciałbym napisać to tutaj 3majsię i szybkiego powrotu do zdrowia! Bez Ciebie stary ten serwis nie istnieję! I chwała Bogu, że powracasz do Nas! Smile

Szczerze? Miałem już rezygnować z zarobku własnie tutaj, ale po Twojej wypowiedzi zmieniam zdanie i zostaję! Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 21-03-2014 20:58

Wyślijcie jeszcze raz swoje rachunki do wypłat. Po wejściu w "Płatności" > "Historia wypłat" i tam możecie pobrać rachunek.