Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 16-03-2014 10:22

Dobra kolejne spiski odstawmy na bok.Poczekamy zobaczymy.Rachunki są? są. W razie czego wiadomo co robić Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 16-03-2014 10:49

(16-03-2014 10:22)suchy0001 napisał(a):  Dobra kolejne spiski odstawmy na bok.Poczekamy zobaczymy.Rachunki są? są. W razie czego wiadomo co robić Smile

Mam do Was pytanie:
W moim rachunku tak jak pozwolił admin wpisałem moje imię i nazwisko ale PESEL mamy, ponieważ jestem niepełnoletni.
Czy przez to mogę nie dostać swoich pieniędzy?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 16-03-2014 11:11

(16-03-2014 10:49)kariolmax napisał(a):  
(16-03-2014 10:22)suchy0001 napisał(a):  Dobra kolejne spiski odstawmy na bok.Poczekamy zobaczymy.Rachunki są? są. W razie czego wiadomo co robić Smile

Mam do Was pytanie:
W moim rachunku tak jak pozwolił admin wpisałem moje imię i nazwisko ale PESEL mamy, ponieważ jestem niepełnoletni.
Czy przez to mogę nie dostać swoich pieniędzy?

Powinieneś wpisać pełne dane osoby na którą ma być wystawiony rachunek czyli w tym wypadku mamy a nie swoje.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 16-03-2014 11:22

(16-03-2014 11:11)suchy0001 napisał(a):  
(16-03-2014 10:49)kariolmax napisał(a):  
(16-03-2014 10:22)suchy0001 napisał(a):  Dobra kolejne spiski odstawmy na bok.Poczekamy zobaczymy.Rachunki są? są. W razie czego wiadomo co robić Smile

Mam do Was pytanie:
W moim rachunku tak jak pozwolił admin wpisałem moje imię i nazwisko ale PESEL mamy, ponieważ jestem niepełnoletni.
Czy przez to mogę nie dostać swoich pieniędzy?

Powinieneś wpisać pełne dane osoby na którą ma być wystawiony rachunek czyli w tym wypadku mamy a nie swoje.

Ale mogę podać NIP zamiast Peselu?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 16-03-2014 12:16

tak teraz nipem jest też pesel


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - yoloswager - 16-03-2014 16:29

miesiąc i takie problemy ze stroną, prawpodobnie scam ;/ a ja z nadzieją jutro wypłacam 180-200 zł mam nadzieję, że wypłacą :C


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 16-03-2014 19:48

Nie bardzo orientuje się co mam w takiej sytuacji zrobić jeżeli admin się nie pojawi i nie wypłaci należytych nam pieniędzy. Rachunki wygenerowane więc jakie kroki trzeba w tej sprawie podjąć żeby oddali pieniądze?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 16-03-2014 19:50

jak minie termin to wezwanie do zapłaty, potem przedsądowe wezwanie do zapłaty, a potem zawiadomienie do prokuratury / ja sie przejade do siedziby i wiem jak już właściciel wygląda Big Grin


Ale to takie kroki gdyby rzeczywiście polecieli w przysłowiowego ch**a, ja dalej wierze że wszystko wróci do normy Huh


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - noker1122 - 16-03-2014 20:23

(16-03-2014 19:50)Liromir napisał(a):  jak minie termin to wezwanie do zapłaty, potem przedsądowe wezwanie do zapłaty, a potem zawiadomienie do prokuratury / ja sie przejade do siedziby i wiem jak już właściciel wygląda Big Grin


Ale to takie kroki gdyby rzeczywiście polecieli w przysłowiowego ch**a, ja dalej wierze że wszystko wróci do normy Huh

hahahah po prostu brak słów... beka
Jesteś tylko forumowym krzykaczem, który w rzeczywistości nic w kierunku odzyskania pieniędzy NIE ZROBI. NIE ODZYSKASZ swoich pieniędzy, będziesz tylko pierdolił po 50 postów na forum o prokuraturze, sądach i innych gównach...

Jeszcze żyjesz z przekonaniem, że twój gówniany nic nie warty post, który wystukałeś na klawiaturce, na forum - które wspólnego z tego typami serwisami ma cale nic bo tylko temat promujący - przestraszy, ostrzeże, lub w jakiś sposób wpłynie na administracje serwisu, który nie wypłaca Jerk2

Już gimbusiarskie POZWY, POLICJE i inne chuje były przerabiane po upadnieciu ES,iCH etc


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 16-03-2014 21:56

(16-03-2014 20:23)noker1122 napisał(a):  hahahah po prostu brak słów... beka
Jesteś tylko forumowym krzykaczem, który w rzeczywistości nic w kierunku odzyskania pieniędzy NIE ZROBI. NIE ODZYSKASZ swoich pieniędzy, będziesz tylko pierdolił po 50 postów na forum o prokuraturze, sądach i innych gównach...

Jeszcze żyjesz z przekonaniem, że twój gówniany nic nie warty post, który wystukałeś na klawiaturce, na forum - które wspólnego z tego typami serwisami ma cale nic bo tylko temat promujący - przestraszy, ostrzeże, lub w jakiś sposób wpłynie na administracje serwisu, który nie wypłaca Jerk2

Już gimbusiarskie POZWY, POLICJE i inne chuje były przerabiane po upadnieciu ES,iCH etc



[Obrazek: 465397.gif]
[Obrazek: XBZO4uI.gif]
[Obrazek: 29931_e4e47cf27d2a39803ba1dc26c9ced561.gif]