Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Szaman1644 - 06-06-2014 13:08

No więc czekam na nowe programy i na pewno wypróbuje swoje siły u Was Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mlekoju - 06-06-2014 13:13

(06-06-2014 13:03)fato napisał(a):  Kracz mółbyś spr program "Stream" po dodaniu zdjęcia i ilości osób program nie działa poprawnie

Pomyłka lekka Exclamation


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 06-06-2014 13:56

(06-06-2014 11:45)Liromir napisał(a):  jak zmienicie domenę podglądacza to dajcie znać, wróce Big Grin
Będzie dziś, poinformujemy tutaj w temacie, w ogłoszeniach na stronie i na naszym facebooku: https://www.facebook.com/hotcashpl Wink

(06-06-2014 12:27)mlekoju napisał(a):  
(06-06-2014 00:05)Karcz-Provider napisał(a):  Co do programu plików, to będzie dziś Wink

O jakiej porze dnia można się go spodziewać?
Zależy mi na nim jak najszybciej Jerk2
Trudno powiedzieć, na pewno będzie dziś, poinformujemy tutaj w temacie, w ogłoszeniach na stronie i na naszym facebooku: https://www.facebook.com/hotcashpl Wink

(06-06-2014 13:03)fato napisał(a):  Kracz mółbyś spr program "Stream" po dodaniu zdjęcia i ilości osób program nie działa poprawnie

- brak zdjecia
- ilość osób oglądających 1
Dziś programista się temu przyglądnie. Do tego czasu, jeśli sprawa pilna, załóż po prostu kolejny stream Wink

Przy okazji edytowałem program streamów tak, aby obrazek w tle playera zawsze dopasowywał się do wysokości i szerokości playera, bez względu na rozdzielczość osoby odwiedzającej.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - fato - 06-06-2014 13:58

próbowałam przy trzworzeniu kolejnego ten sam błąd

- brak wpisanego tytułu
- brak zdjecia
- ilość osób oglądających 1


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mlekoju - 06-06-2014 14:18

A czy planujesz mieć tu na forum swój dział? Przeznaczony tylko dla HOTCASH'a?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 06-06-2014 14:57

(06-06-2014 14:18)mlekoju napisał(a):  A czy planujesz mieć tu na forum swój dział? Przeznaczony tylko dla HOTCASH'a?

Narazie to planujemy wyjść ze scamu domykając wszelkie niedomknięte sprawy związane ze starą administracją Smile

Co do działu - kto wie. Narazie to nieco przyszłościowe patrzenie na temat, bowiem HotCash nie jest jeszcze w pełni dopracowany tak jak planujemy.

Natomiast można już u nas zarabiać, co udowodnił wczoraj Michał, który z niespełna 1500 UU wygenerował sobie ponad 1000 PLN! Wink

[Obrazek: x7buc2.jpg]


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - konrad123456789 - 06-06-2014 15:22

Fajnie się zapowiada, montoruje ktoś ? Z chęcią się pod kogoś podepnę ;]


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - milosz998 - 06-06-2014 16:06

Karczu zmieńcie te obrazki przy programach bo aż odrzucają. Szczególnie ten obrazek Fejs-Podglądacza, bo napisane na nim jest że 6 PLN stawka a obok ze 3,50 lub 9,50


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mlekoju - 06-06-2014 17:23

Czy aby na pewno wejścia działają dobrze na streamie?
Nawet mojego mi nie zaliczyło, wrzuciłem link w miejsca stałej promocji i nie ma ani jednego wejścia, nie jest to chyba możliwe.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 06-06-2014 17:55

konrad123456789, na tym forum chyba michal86ole planuje pomagać Smile

milosz998, będziemy to w najbliższym czasie zmieniać - pozostałości po starych obrazkach Wink

mlekoju, są obecnie problemy bo wdrażaliśmy nowy system Wink