Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 16-05-2014 10:08

(16-05-2014 08:24)adkam12 napisał(a):  @up
"a nikt z Waszymi "milionami" nie uciekł, bo byłoby to w przypadku tej kwoty conajmniej śmieszne... "?
Tak jak nie uciekł twój kompan złodziej z EasySub, który okradł setki jak nie tysiące userów? nie będzie dla mnie zaskoczeniem gdyby hotcash to był teraz Wasz wspólny biznes do naciągania Smile oczywiście za chwile się wyprzesz ale każdy historie zna i swoje wie.

Po pierwsze żaden mój kompan, bo ja nic z EasySub nie mam wspólnego (w ogóle skąd ten pomysł) - fakt, że znam człowieka, który tam pracował - no powiązanie mega... Nawet kawę z nim piłem, za Twoje pieniądze pewnie. A po drugie w HotCash zostało tylko 7K do wypłaty... Przy ok. 100K które zostały im przyblokowane jak dobrze kojarzę, to chyba celowa zaplanowana ucieczka bez wypłat byłaby co najmniej humoreską. Inna sprawa, że ja z HotCash do dnia kupna ich domen i skryptu również nie miałem nic wspólnego, więc skończ teorie spiskowe, bo pomówienia nie są bezkarne...

Karcz - Provider prowadzi obecnie tylko ShareBay i BlogLock, a od niedawna przejęliśmy także domeny i skrypt HotCash bez ich zobowiązań. Moja dobra wola, że staram się Wam pomóc, zależy mi byście otrzymali pieniądze. Faktem jest, że im to zablokowali, nie mi. Bardzo bym więc prosił nie imputować mi nic, bo jak dotąd opinię co do uczciwości i wypłacalności mamy nienaganną...


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Admin - 16-05-2014 10:39

Temat ląduje do scamu do czasu wypłacenia/wyjaśnienia zaległych wypłat, przywrócenie dobrego imienia domeny powinno leżeć w interesie obecnego właściciela. Jeśli wypłaty nie zostaną wypłacone to zarabiam.com nie będzie wspierało tego serwisu. Oczywiście jest to krok w stronę użytkowników i ich interesów.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 16-05-2014 10:56

Karczu utwórz nową domenę i przenieść hc pod inną nazwą bo chyba pod tą marką będzie Ci ciężko.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 16-05-2014 11:12

Zrobię wszystko by poprzedni właściciele wypłacili zaległości.

Jeżeli tak się nie stanie, to albo ruszę pod zupełnie nową postacią i innym adresem (HotCash v2 i tak miał ruszyć jako zupełnie inny serwis, niestety takiej sytuacji nie przewidziałem), albo wypłacę ze swoich rezerw wszystkim poszkodowanym pieniądze, a później już odpowiednio się rozliczę z poprzednimi właścicielami.

Czas pokaże jaka będzie ostateczna decyzja. Pamiętajcie, że Karcz-Provider to Janusz Korwin-Mikke eBiznesu - zawsze pewnie, zawsze szczerze i nie do zdarcia Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 16-05-2014 21:02

Karczu fejs podglądacza dodałeś,który jest na zablokowanej domenie Tongue


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Kiljan - 16-05-2014 23:05

(16-05-2014 11:12)Karcz-Provider napisał(a):  Czas pokaże jaka będzie ostateczna decyzja. Pamiętajcie, że Karcz-Provider to Janusz Korwin-Mikke eBiznesu - zawsze pewnie, zawsze szczerze i nie do zdarcia Wink

Zawsze poniżej progu?Jerk


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 17-05-2014 08:44

Czy stream już działa bo widzę że programy wróciły ?Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - milly93 - 17-05-2014 11:10

Dołączam się do pytania. Karczu pisał że stream miał być dostępny 17 na KSW. Ale jak to wygląda to nie wiem.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Karczu - 17-05-2014 12:28

(16-05-2014 23:05)Kiljan napisał(a):  Zawsze poniżej progu?Jerk
Heh, raczej po głowie kołatała mi się myśl "Wam się oczy otworzą jak mnie się zamkną" Big Grin Ewentualnie "kropla drąży skałę" i inne antychorągiewkowe postawy Wink A wg niektórych sondaży jest już teraz nawet 3 siłą, zobaczymy po wyborach do Europarlamentu.



(17-05-2014 08:44)SlusseR napisał(a):  Czy stream już działa bo widzę że programy wróciły ?Wink
(17-05-2014 11:10)milly93 napisał(a):  Dołączam się do pytania. Karczu pisał że stream miał być dostępny 17 na KSW. Ale jak to wygląda to nie wiem.

Tak, z programu streamów można już korzystać, stawki 3,50 PLN i 9,50 PLN do wyboru Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - sheko12 - 17-05-2014 13:45

Karczu to dobry człowiek Big Grin pomyliła wam się ''osoba'', DDWW zdążyłem poznać, gdy zaczął się zemną kłócić w pewnym moim temacie, po kilku jego wypowiedziach oraz jego osobistych wątkacch śmiało mogłem dać wniosek, że jest coś z nim nie tak, prędzej czy póżniej pokaże swoje pazury, pokazał Smile nie myliłem się

Karczu dobrze zrobił kupując materiały a nie ''firme'', coś się nie zmarnuje a osiągnie sukces, znam karcza dość długo.....nie ma mowy by tutaj snuło się jakieś oszustwo, nie ma Smile

Niestety ten biznes ma swoje wymagania....jeden krok, jeden malutki błąd i jest pozamiatane.

Piona !