Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Nupek369 - 12-05-2014 23:32

(12-05-2014 23:00)Karcz-Provider napisał(a):  
(12-05-2014 21:37)Nupek369 napisał(a):  A jak będzie wyglądała sprawa rozliczania się z US zarabiając w nowym HotCashu?

Będzie możliwość podpisania z nami umowy o dzieło, wystawienia nam rachunku lub faktury lub rozliczania się we własnym zakresie.

No i pięknie, do wyboru do koloru, każdy znajdzie coś dla siebie Big Grin Leci reputek.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 12-05-2014 23:50

Daniel jeżeli to przeczytasz, odezwij się!


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squall112 - 13-05-2014 07:59

DDWW uciekł z workiem kasy !!! Łapać go ! 4


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Garownik - 13-05-2014 09:20

Proponuje dać mu czas do 17.05 do godziny 24:00, czyli 7 dni po tym jak obiecał wypłacić wszystkim zaległe wypłaty.
Jak nie odda to pozew zbiorowy przeciwko osobie Daniel Stępień właścicielowi firmy STEPMEDIA Daniel Stępień.
Myślę, że nowy właściciel Hotcash poprze nas, czyli poszkodowanych lub nawet pomoże w odzyskaniu pieniędzy.
Kto jest za?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Slight - 13-05-2014 10:29

Już dawno powinien wypłacić. 14 dni od mojej zleconej wypłaty już dawno minęły..

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - hunterpl444 - 13-05-2014 10:33

brak słów szkoda mówić o tym i raczej zaległej kasy nie zobaczymy


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Thi4f - 13-05-2014 14:03

Co to ma być? Najpierw ta ckliwa historia z policją, potem obiecywanki, że do 10-go wszyscy będą mieli pieniądze, a jest 13-y, a nie dość, że nie ma pieniędzy, to jeszcze ddww nie raczy odpisać na żadne pytania, ani wypowiedzieć się w sprawie. NO ŁADNIE.


//Nagrody z konkursu też nie zobaczyłem. Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - twhou - 13-05-2014 15:35

(13-05-2014 09:20)Garownik napisał(a):  Proponuje dać mu czas do 17.05 do godziny 24:00, czyli 7 dni po tym jak obiecał wypłacić wszystkim zaległe wypłaty.
Jak nie odda to pozew zbiorowy przeciwko osobie Daniel Stępień właścicielowi firmy STEPMEDIA Daniel Stępień.
Myślę, że nowy właściciel Hotcash poprze nas, czyli poszkodowanych lub nawet pomoże w odzyskaniu pieniędzy.
Kto jest za?

Popieram w 100%!


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Karczu - 13-05-2014 17:56

(13-05-2014 09:20)Garownik napisał(a):  Proponuje dać mu czas do 17.05 do godziny 24:00, czyli 7 dni po tym jak obiecał wypłacić wszystkim zaległe wypłaty.
Jak nie odda to pozew zbiorowy przeciwko osobie Daniel Stępień właścicielowi firmy STEPMEDIA Daniel Stępień.
Myślę, że nowy właściciel Hotcash poprze nas, czyli poszkodowanych lub nawet pomoże w odzyskaniu pieniędzy.
Kto jest za?

Jak najbardziej popieram.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mlekoju - 13-05-2014 20:45

(13-05-2014 14:03)Thi4f napisał(a):  Co to ma być? Najpierw ta ckliwa historia z policją, potem obiecywanki, że do 10-go wszyscy będą mieli pieniądze, a jest 13-y, a nie dość, że nie ma pieniędzy, to jeszcze ddww nie raczy odpisać na żadne pytania, ani wypowiedzieć się w sprawie. NO ŁADNIE.


//Nagrody z konkursu też nie zobaczyłem. Smile

Pewnie teraz porwało go UFO albo kabel od internetu zjadła mu krowa sąsiada, że nie może dać żadnej informacji facepalm