Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mateuszek9973 - 29-04-2014 14:47

Wy tylko narzekacie! Powiem w prost, ludzie pytacie bez sensownie dlaczego ddww odchodzi! Może to jest jego prywatna sprawa? Czemu wy musicie być tacy dociekliwi? Powinniście mieć dla niego teraz #RESPECT, że dzięki nie mu wzbogaciliście o te kilkaset/kilkatysięcy złoty! Nie wiem, po co te narzekanie, nie którzy zarobili tutaj w miesiąc, więcej niż typowy Polak który musi harować na to 8 godzin dziennie bez przerwy. Proszę Was pomyślcie za nim coś napiszecie! Ja ddww mam do Ciebie szacunek, bo przynajmniej odchodzisz z jajami, stwierdza to fakt iż, wszystkie wypłaty wypłacasz, a nie żegnasz się bez słowa tak jak to robili właściciele innych serwisów 3majsie!!


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 29-04-2014 14:58

Ciekawe tylko czy dostane swojego xboxa Xpokerface


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SexPistols - 29-04-2014 15:25

W ogóle dziwna sytuacja, wchodzę dziś na hotcash, a tam jedno wejście i jeden lead. Nawet nie wiem skąd. I teraz siedzi 7zł, których prawdopodobnie nigdy nie wypłacę Tongue

(29-04-2014 14:47)mateuszek9973 napisał(a):  Wy tylko narzekacie! Powiem w prost, ludzie pytacie bez sensownie dlaczego ddww odchodzi! Może to jest jego prywatna sprawa? Czemu wy musicie być tacy dociekliwi? Powinniście mieć dla niego teraz #RESPECT, że dzięki nie mu wzbogaciliście o te kilkaset/kilkatysięcy złoty! Nie wiem, po co te narzekanie, nie którzy zarobili tutaj w miesiąc, więcej niż typowy Polak który musi harować na to 8 godzin dziennie bez przerwy. Proszę Was pomyślcie za nim coś napiszecie! Ja ddww mam do Ciebie szacunek, bo przynajmniej odchodzisz z jajami, stwierdza to fakt iż, wszystkie wypłaty wypłacasz, a nie żegnasz się bez słowa tak jak to robili właściciele innych serwisów 3majsie!!

A to dostałeś już wypłatę? Bo ja nie. Więc nie wzbogadziłam się nawet o grosz do tej pory ;o


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mateuszek9973 - 29-04-2014 15:52

Tak, dokładnie tyle ile mam pod spodem w sygnaturce.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SexPistols - 29-04-2014 16:09

(29-04-2014 15:52)mateuszek9973 napisał(a):  Tak, dokładnie tyle ile mam pod spodem w sygnaturce.

Można wiedzieć kiedy? Tongue


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gagis - 29-04-2014 16:37

Ciekawe za ile sprzedał ten serwis Lol


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 29-04-2014 20:04

Ważna informacja!

Prosimy wszystkich naszych Partnerów o wypłacenie zgromadzonych środków na swoich kontach w terminie do 01.05.2014 włącznie. Minimalna kwota do wypłaty została zmniejszona do 20,00 pln. Informujemy również, że wszystkie niezlecone wypłaty w podanym terminie zostaną anulowane. Po zleceniu wypłaty prosimy o wysłanie rachunku na adres [email protected] W przypadku niedostarczenia rachunku w podanym terminie wypłata zostanie anulowana. Niestety wszystkie zarobki naszych Partnerów z kwotą do wypłaty mniejszą niż 20,00 pln musimy anulować. Konta tych osób zostaną wyzerowane.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - DzejkobPL - 29-04-2014 20:41

Ale smutek :<
Pierwsza dycha zarobiona w internecie przepadnie? Sad


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squall112 - 29-04-2014 20:41

ddww napisałem do ciebie z rozmiarem koszulki i adresem do wysyłki na e-mail tak jakby co Tongue
Oczywiście na [email protected] i mam nadzienie że mail do ciebie nie zaginął Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SexPistols - 29-04-2014 21:34

(29-04-2014 20:04)ddww napisał(a):  Ważna informacja!

Prosimy wszystkich naszych Partnerów o wypłacenie zgromadzonych środków na swoich kontach w terminie do 01.05.2014 włącznie. Minimalna kwota do wypłaty została zmniejszona do 20,00 pln. Informujemy również, że wszystkie niezlecone wypłaty w podanym terminie zostaną anulowane. Po zleceniu wypłaty prosimy o wysłanie rachunku na adres [email protected] W przypadku niedostarczenia rachunku w podanym terminie wypłata zostanie anulowana. Niestety wszystkie zarobki naszych Partnerów z kwotą do wypłaty mniejszą niż 20,00 pln musimy anulować. Konta tych osób zostaną wyzerowane.

Zasadnicze pytanie. Zleciłam wypłatę i wysłałam rachunek na maila 4 kwietnia. Dostaliście tego maila? Smile żeby potem nie było "nie dostaliśmy maila, przykro nam, przepadło" wyślę go jeszcze raz, w tej chwili jak piszę tego posta.