Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Greative - 28-04-2014 14:20

Na kiedy są przewidywane wprowadzenie programów? Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Androoo - 28-04-2014 14:22

(28-04-2014 09:51)Kiljan napisał(a):  pytanko zupelnie powazne, jaki jest prawdziwy powod? niit mi nie wmowi ze brak czasu... od kilku serwisow zastanawiam sie co jest powodem i nie moge dojsc czemu

też chciałbym się dowiedzieć co jest powodem..


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 28-04-2014 14:36

@ddww a co z tymi rachunkami gdzie się pomyliłem??
Mogę jeszcze napisać, żebyście poprawili bo mogę mieć problemy z rozliczeniem ;/


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 28-04-2014 16:16

DDWW co z tymi nagrodami Sad z konkursu Sad


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 28-04-2014 22:15

(28-04-2014 14:20)Greative napisał(a):  Na kiedy są przewidywane wprowadzenie programów? Big Grin

To już zależy od nowego właściciela, który niebawem doda tutaj swoją wypowiedź. Dzisiaj rozpoczęły się prace nad serwisem oraz programami.

(28-04-2014 14:36)kariolmax napisał(a):  @ddww a co z tymi rachunkami gdzie się pomyliłem??
Mogę jeszcze napisać, żebyście poprawili bo mogę mieć problemy z rozliczeniem ;/

Z tego co mi wiadomo pisałeś już maila dzisiaj w tej sprawie i wszystko jest wyjaśnione. Czekamy na nowy rachunek. Zmień dane do rachunku na poprawne, pobierz rachunek i wyślij go na maila [email protected]

(28-04-2014 16:16)gutek126p napisał(a):  DDWW co z tymi nagrodami Sad z konkursu Sad

Jutro wysyłamy kubki od miejsca 11 do 20. Jest kilka osób, które nie wysłały nam swoich danych do wysyłki, a nie chce mi się latać na pocztę na raty, tym bardziej że mam kawałek do przejścia.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squall112 - 29-04-2014 00:17

A koszulki z kubkami kiedy zostaną wysłane dla miejsc ponad 11 ?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 29-04-2014 08:08

Nagrody do miejsca 11 zostaną wysłane pewnie jutro albo w czwartek


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Branzolek - 29-04-2014 09:54

ddww dlaczego unikasz odpowiedzi na pytanie'jaki jest powod sprzedaży serwisu?'' Pytaly już dwie osoy to je olałeś


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SexPistols - 29-04-2014 10:04

(29-04-2014 09:54)Branzolek napisał(a):  ddww dlaczego unikasz odpowiedzi na pytanie'jaki jest powod sprzedaży serwisu?'' Pytaly już dwie osoy to je olałeś


Serio?

(28-04-2014 09:45)ddww napisał(a):  Proszę nie pytać o kwotę transakcji czy inne szczegóły dot. sprzedaży, ponieważ takich informacji nie udzielamy nikomu. Jeśli ma ktoś coś do mnie osobiście to cały czas jestem pod mailem [email protected] kosek pod [email protected] lub do osoby odpowiedzialnej za sprawy organizacyjne [email protected] W razie co możecie również pisać na czacie online dostępnym na stronie po zalogowaniu.

czytanie nie boli.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Branzolek - 29-04-2014 10:18

(29-04-2014 10:04)SexPistols napisał(a):  
(29-04-2014 09:54)Branzolek napisał(a):  ddww dlaczego unikasz odpowiedzi na pytanie'jaki jest powod sprzedaży serwisu?'' Pytaly już dwie osoy to je olałeś


Serio?

(28-04-2014 09:45)ddww napisał(a):  Proszę nie pytać o kwotę transakcji czy inne szczegóły dot. sprzedaży, ponieważ takich informacji nie udzielamy nikomu. Jeśli ma ktoś coś do mnie osobiście to cały czas jestem pod mailem [email protected] kosek pod [email protected] lub do osoby odpowiedzialnej za sprawy organizacyjne [email protected] W razie co możecie również pisać na czacie online dostępnym na stronie po zalogowaniu.

czytanie nie boli.
ok moj blad