Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 27-04-2014 21:58

@up oprócz jakiś wypocin żadnych argumentów tam nie widzę.

A widzę tak: CashBill dostał pismo z policji więc musiał wstrzymać płatności do wyjaśnienia sprawy. Gdy CashBill załatwi sprawę z policją wypuści wypłatę. Zapewne nie pierwsza i nie ostatnia to ich sprawa więc załatwią to w miarę szybko.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 28-04-2014 09:35

Wszystkie programy wyłączone ! Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 28-04-2014 09:45

Witam,

w imieniu całej administracji HotCash chciałbym poinformować Was, że serwis HotCash.pl został oficjalnie sprzedany. Wszystkie wypłaty zarobione do 28.04.2014 zostaną zrealizowane przez byłą administrację. Myślę że max. do 10 maja każdy otrzyma swoją wypłatę. Chciałbym również przeprosić wszystkich za taki długi czas oczekiwania, ale sami wiecie, że wypłata za marzec została wstrzymana i dalej czekamy na jakieś informacje. Nie będę komentował bzdur, które piszą niektórzy użytkownicy, ponieważ to nie ma sensu. Proponuję niektórym zapoznać się z tematami na które piszą i dopiero wtedy komentować sytuację.

Serwis HotCash zaczyna prowadzić inna osoba. Na dniach będzie dodana oficjalna informacja na ten temat. Mam nadzieję, że nowy administrator wyprowadzi HotCash na dobrą drogę. Ja rezygnuję z funkcji administratora, ponieważ mam swoje prywatne problemy i niestety czas mi na to nie pozwoli. Reszta administracji być może zostanie, wszystko zależy jak się dogadamy z nowym właścicielem. Bardzo możliwe, że zostanę i będę robił dla was nowe programy czy rozwijał od strony technicznej sam serwis. Z wstępnych rozmów z nowym administratorem dowiedziałem się, że szykują się wielkie zmiany. Ze swojej strony mogę zapewnić, że nowy administator zna się bardzo dobrze na rzeczy.

Dziękuję wszystkim, którzy nie zwątpili. Było wiele osób co do mnie pisało z prośbą o pożyczkę czy pomoc w różnych sprawach. Za każdym razem pomagałem jak tylko mogłem. Teraz sam zostałem na lodzie, a te osoby którym pomogłem mają do mnie jeszcze pretensje.

Proszę nie pytać o kwotę transakcji czy inne szczegóły dot. sprzedaży, ponieważ takich informacji nie udzielamy nikomu. Jeśli ma ktoś coś do mnie osobiście to cały czas jestem pod mailem [email protected] kosek pod [email protected] lub do osoby odpowiedzialnej za sprawy organizacyjne [email protected] W razie co możecie również pisać na czacie online dostępnym na stronie po zalogowaniu.

Na chwile obecną zostają wyłączone wszystkie programy partnerskie. W ciągu 24h od momentu wyłączenia programów będą dalej zliczane leady. Później programy zostaną całkowicie wyłączone. Jak tylko załatwimy
wszystkie formalności z nowym administratorem zostaną wprowadzone stare, jak i nowe programy.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Kiljan - 28-04-2014 09:51

pytanko zupelnie powazne, jaki jest prawdziwy powod? niit mi nie wmowi ze brak czasu... od kilku serwisow zastanawiam sie co jest powodem i nie moge dojsc czemu


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mlekoju - 28-04-2014 10:29

Serwisy padają jak muchy facepalm


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Kiljan - 28-04-2014 11:06

Takie małe pytanie z proceduralnej beczki - czy sprzedaż serwisu zawiera dokonanie cesji usługi subskrypcyjnej, która macie u operatorów? Czy to tylko sprzedaż skryptu i domen?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SexPistols - 28-04-2014 11:39

(28-04-2014 09:45)ddww napisał(a):  Wszystkie wypłaty zarobione do 28.04.2014 zostaną zrealizowane przez byłą administrację. Myślę że max. do 10 kwietnia każdy otrzyma swoją wypłatę.

Do 10 kwietnia? To za rok? Czy do 10 maja?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - yoloswager - 28-04-2014 13:51

Jeśli chce teraz zlecić wypłatę mam wysłać na mail ten co zawsze? czy inny?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 28-04-2014 13:59

(28-04-2014 11:39)SexPistols napisał(a):  Do 10 kwietnia? To za rok? Czy do 10 maja?

Do 10 maja, mała pomyłka Wink

(28-04-2014 13:51)yoloswager napisał(a):  Jeśli chce teraz zlecić wypłatę mam wysłać na mail ten co zawsze? czy inny?

Wszystko w dalszym ciągu jest tak samo. Rachunek wyślij na ten mail co zawsze czyli [email protected]


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - DzejkobPL - 28-04-2014 14:19

A da radę wypłacić 10 zł które u was zarobiłem? Sad
Wiem, że to nie dużo ale zawsze coś ;D
Chciałbym je odzyskać...