Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? (/Temat-Jakie-programy-chcecie-potrzebujecie-86514)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - p4w6i - 05-05-2014 02:05

Spamer ask.fm ^^


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - bolo9797 - 05-05-2014 11:40

Spambota do aska juz zrobilem i go sprzedawalem , wiec nie bede go za darmo na forum udostepnial.


Odp: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - Danysuw - 05-05-2014 11:48

Ile chcesz za tego bota do aska?

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - MilanFan - 05-05-2014 12:15

(05-05-2014 00:13)bolo9797 napisał(a):  MilanFan- napisz dokladny opis jego dzialania.

Program automatycznie wybiera kategorię (może być narzucona przez programistę), wpisuje temat jakąś pętlą od jakiegoś x do nieskończoności czy jakiejś wielkiej liczby. Treść galerii by mógł pobierać z jakiegoś pliku tekstowego: bierze np. do stu linijek kodu z tego pliku, dodaje galerię, a do drugiej bierze następną setkę itd. (można zapętlić by wracał do początku pliku txt). Odstęp czasowy pomiędzy dodawanymi galeriami również mógłby być z góry narzucony przez programistę.

Coś takiego bym potrzebował. Wink


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - p4w6i - 05-05-2014 13:44

(05-05-2014 11:40)bolo9797 napisał(a):  Spambota do aska juz zrobilem i go sprzedawalem , wiec nie bede go za darmo na forum udostepnial.

Ehh no to szkoda.. Mi tak nic więcej nie potrzeba oprócz niego.


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - precell - 06-05-2014 15:40

A ja bym potrzebował bota do masowej podmiany opisów plików i folderów na chomiku ;-)

Preferowane działanie programu:

- Bot logował by się na konto
- Pobierał drzewko folderów w raz z plikami
- Zaznaczalibyśmy w których folderach chcemy podmienić opis
- Zaznaczalibyśmy czy opis ma być zmieniony w folderach czy w plikach, albo tu i tu
- Możliwość zdefiniowania kilka opisów, które wstawiane byłyby losowo lub po kolei
- Start ;-)


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - Clovere - 06-05-2014 20:21

(06-05-2014 15:40)precell napisał(a):  A ja bym potrzebował bota do masowej podmiany opisów plików i folderów na chomiku ;-)

Preferowane działanie programu:

- Bot logował by się na konto
- Pobierał drzewko folderów w raz z plikami
- Zaznaczalibyśmy w których folderach chcemy podmienić opis
- Zaznaczalibyśmy czy opis ma być zmieniony w folderach czy w plikach, albo tu i tu
- Możliwość zdefiniowania kilka opisów, które wstawiane byłyby losowo lub po kolei
- Start ;-)

I po co to komu ?


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - precell - 07-05-2014 05:05

(06-05-2014 20:21)Clovere napisał(a):  
(06-05-2014 15:40)precell napisał(a):  A ja bym potrzebował bota do masowej podmiany opisów plików i folderów na chomiku ;-)

Preferowane działanie programu:

- Bot logował by się na konto
- Pobierał drzewko folderów w raz z plikami
- Zaznaczalibyśmy w których folderach chcemy podmienić opis
- Zaznaczalibyśmy czy opis ma być zmieniony w folderach czy w plikach, albo tu i tu
- Możliwość zdefiniowania kilka opisów, które wstawiane byłyby losowo lub po kolei
- Start ;-)

I po co to komu ?

Ja wiem po co to jest mi potrzebne, jeśli ktoś nie widzi potencjału to nie mój problem ;-)


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - Dymay - 28-05-2014 21:57

Mógłbyś zrobić bota do Traffic Swirla Big Grin


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - DaaV - 30-05-2014 00:04

Program do tworzenia emaili w Yahoo/Hotmail z możłiwością podpięcia CaptchaSnipera, Breakera albo DeathbyCaptcha. Aktualnie żaden nie działa.. smutny