Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis Płacący za Wyświetlenia Filmików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Serwis Płacący za Wyświetlenia Filmików (/Temat-Serwis-Placacy-za-Wyswietlenia-Filmikow-86474)

Strony: 1 2


Serwis Płacący za Wyświetlenia Filmików - DeI - 27-02-2014 16:33

Witam szukam obecnie jakiegoś serwisu płacącego za wyświetlenia video. Od razu mówię że nie szukam YouTuba z adsense.

Obecnie uploadowałem na streamin.to, chwalili się zarobkami za 10K viewsów na przedziału 11.50-50.50$. Mi wychodzi że średnio dostaję 16$ za 10K viewsów. Informują że zarobki liczone są od każdego wyświetlenia jednakże u mnie w praktyce wygląda to inaczej. Według nich mam 9 wyświetleń z czego połowa jest pusta (kochane adblocki). Strona mi wykazuje że mam 9x tyle odsłon czyżby 10% osób po kliknięciu na video klikało start???

Jeśli jest jakiś fachowiec który zna się na tym serwisie albo ktoś kto mógłby coś ewentualnie innego polecić mówią za co liczą viewsy, ile płacą itd.

Za porady będę wdzięczny


RE: Serwis Płacący za Wyświetlenia Filmików - MilanFan - 05-03-2014 21:04

Ja zarabiam na played.to. W porównaniu ze streamin.to trzeba tam czekać 0 sekund, nie ma żadnej blokady związanej z Adblockiem! Co prawda stawki są niższe, ale płacą za każde odtworzenie filmu i pewnie miałbyś ich więcej na played.to niż na streamin.to. Wink Można też wrzucać filmy XXX. Big Grin
Minusem jest oczekiwanie filmu w kolejce przed możliwością odtwarzania go, ale ja mam sposób by ta kolejka była króciutka lub by jej nie było wcale Cool (zarejestrowanym z mojego refa mogę go zdradzić).

Tu masz stawki za obejrzenia: KLIK.

Jeśli to nie problem to proszę o rejestrację z refa: KLIK.
Tu czysty link: klik. smutny


RE: Serwis Płacący za Wyświetlenia Filmików - tremen - 07-03-2014 22:06

a można wrzucać jakieś nowe filmy, seriale czy skasują??


RE: Serwis Płacący za Wyświetlenia Filmików - szy1sw - 07-03-2014 22:08

skasują jeśli zgłosi to firma która ma prawa autorskie do filmu Tongue są na to niskie szanse patrząc się na żywotność seriali w necie


RE: Serwis Płacący za Wyświetlenia Filmików - tremen - 07-03-2014 22:14

wielkie dzięki za informacje


RE: Serwis Płacący za Wyświetlenia Filmików - DeI - 29-03-2014 20:19

MilanFan@

Powiedz mi jak to wygląda z prawami autorskimi u nich??? Jak szybko kasują. Dałem szanse Streamin.to@ w**rwiłem się wszystko usunęli dłużej już na YouTube bo miesiącami nawet.

Szy1sw@

Mi po dwóch tygodniach upload skasowali mp3 co w teorii powinno mieć mniejsze szanse na "delete".


Jak sprawa wygląda z played.to???????? Usuwają czy nie jak tak w jakim czasie np. seriale?


RE: Serwis Płacący za Wyświetlenia Filmików - MilanFan - 29-03-2014 20:31

Mi żadnego filmiku jeszcze nie usunęli. Jak ktoś posiadający prawa autorskie do filmu go nie zgłosi, to oni sami raczej nie usuną, bo mają na tym zarobek. Każde wideo można osobno zaznaczyć i opublikować, ale te nieopublikowane po wejściu przez link też normalnie działają (może lepiej tych mniej pewnych nie publikować, jak zresztą robię). Wink


RE: Serwis Płacący za Wyświetlenia Filmików - DeI - 29-03-2014 23:22

Zawsze mi się wydawało że Filmy i Seriale są w tej grupie podwyższonego ryzyka do usunięcia. A nie MP3 typu OST


RE: Serwis Płacący za Wyświetlenia Filmików - DamianXIX - 11-04-2014 16:01

dało by radę zarabiac na tym przez wrzucenie linku do hitleapa ? chodzi mi o played.to wrzucilem jakis tam filmik wzialem link bezposrednio do niego wkleilem do hita ale jak sam patrze to zanim sie ten filmik tam odtworzy to trzeba kliknac continue wiec jak sie pytam ma nam zaliczac wyswietlenia ?


RE: Serwis Płacący za Wyświetlenia Filmików - maselko1235 - 11-04-2014 16:20

Hitleapem kokosów nie zrobisz, albo nic nie zrobisz szkoda na to czasu