Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc wpłąta firstbinaryoption.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Pomoc wpłąta firstbinaryoption.com (/Temat-Pomoc-wplata-firstbinaryoption-com-86373)



Pomoc wpłąta firstbinaryoption.com - goscyniok - 25-02-2014 21:28

Witam od niedawna zacząłem interesować się opcjami grałem trochę na demo ale chciałbym spróbować realnie.Wybrałem sobie platformę firstbinaryoption.com i tutaj też grałem na demo. Minimalny depozyt to 5 dolarów.
I teraz moje pytanie chciałbym wpłacić coś koło 100 zł tylko jak.
Czy muszę iść najpierw wymienić zł na $ czy po prostu jak pójdę do banku z wpłatą to sami wezmą tyle zł by odpowiadało w $

Wiem ze trochę Dziwne pytanie ale prosił bym o odpowiedź


RE: Pomoc wpłąta firstbinaryoption.com - Comparic - 26-02-2014 13:58

Zależy od sposobu wpłaty. Przewalutowanie będzie bez problemu - najwięcej stracisz przelewem - ale pewnie tam są prostsze metody: karta, skrill etc.


RE: Pomoc wpłąta firstbinaryoption.com - goscyniok - 26-02-2014 18:58

Metody płatności to
karta
sofort banking
bank wire transfer
W1
Przelewy24
liqpay
webmoney
bitcoin
cashU
ok pay
perfect Money

I myślę by wpłacić poprzez przelewy24 tylko chodziło mi o to przewalutowanie


RE: Pomoc wpłąta firstbinaryoption.com - Kede - 27-02-2014 20:48

Automatycznie Ci przewalutuje Wink Ja wpłacałem za pomocą moneybookers/skrill (już nie ma takiej możliwości), przelewy24 i bitcoin (tutaj w zasadzie przed chwilą, czekam nadal bo coś nie wpłynęły środki).

edit;
Przelew bitcoin też ładnie doszedł ale nie błyskawicznie (trzeba poczekać na zatwierdzenia tj. około godzinę).