Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blogger - Wzrost odwiedziń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Blogger - Wzrost odwiedziń (/Temat-Blogger-Wzrost-odwiedzin-86279)



Blogger - Wzrost odwiedziń - vere - 24-02-2014 14:35

Witam,
Otóż posiadam jednego z bloga na blogerze, oczywiście podpięta własna domena. Pozycjonowałem go systematycznie co dawało co miesięczne efekty. Odwiedziny rosły, w ostatnich 2 miesiącach były na poziomie 600-800 unikalnych odwiedzin dziennie i tu poszedł ban i usunięcie bloga. Pisałem do googla i ku mojemu zdziwieniu po 4 weryfikacjach telefonicznych przywrócili mi bloga. Moje zdziwienie było jeszcze większe jak na 2 dzień po odblokowaniu bloga odwiedziny poszły do ok 1600 wyświetleń i tak się utrzymują praktycznie co dzień.

Wie ktoś może co dla bloga dało takiego kopa?? Mogłem mieć wcześniej założony jakiś filtr?


RE: Blogger - Wzrost odwiedziń - Bolt - 25-02-2014 02:57

Ale wejścia z googla czy ogólny wzrost? Nie wiem jak promujesz, może yt, fb czy coś Wink

Swoją drogą ciesz się że ci bloga przywrócili. Zainwestuj w hosting, na biznes-host 24zł za pół roku, jakoś 42 za rok, zainstalujesz wordpressa, przeniesiesz za pomocą wtyczki posty z bloggera (trochę ci je porozstawia ale zawsze to mniej roboty) i nie musisz się obawiać że twój blog pójdzie z dymem. A bynajmniej szansa na to znacznie spadnie.

Swego czasu to i ja gdy się wziąłem za ppa leciałem na bloggerze ale po zarobieniu pewnie z 500$ postanowiłem się przenieść. Na bloggerze można funkcjonować długo, mój stary blog nadal stoi i przynosi profity ale nie zawsze się ma takie szczęście.


RE: Blogger - Wzrost odwiedziń - vere - 25-02-2014 22:56

Jedynie z googla, nigdzie indziej go nie promowałem.

Tak wiem, to nie jest główny mój blog ale generuję obecnie dochody dość ciekawe. Mam też bloga na WP i własnym hoście więc już się zdążyłem zabezpieczyć przed ew. usunięciem Smile