Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Boty do Enhanceviews, u2bviews, itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Boty do Enhanceviews, u2bviews, itp. (/Temat-Boty-do-Enhanceviews-u2bviews-itp-86252)



Boty do Enhanceviews, u2bviews, itp. - wichrzyciel - 23-02-2014 23:30

Cześć.Czy istnieje bot do nabijania punktów na stronach takich jak Enhanceviews, SYV, Vagex, u2bviews, view2.be, megaviews.io ?
Używam obecnie takiego do addmefast i fajnie nabija te punkciki.
Smile


RE: Boty do Enhanceviews, u2bviews, itp. - Maniero - 25-02-2014 11:18

Botów nie ma, ale u2biews oraz SYV możesz spokojnie odpalać na virtualnej maszynie. Tworzysz 3/4 kopie maszyny na każdej odpalasz SYV oraz u2b.


RE: Boty do Enhanceviews, u2bviews, itp. - wichrzyciel - 28-02-2014 15:24

Możesz mi powiedzieć co dokładnie masz na myśli? Bo nie za bardzo rozumiem


RE: Boty do Enhanceviews, u2bviews, itp. - casualsprojects - 02-03-2014 13:15

No jaki bot do syva,enhance,u2b byś chciał? Tam nic nie musisz przecież robić, wystarczy że jest odpalony w tle - do czego ci bot?


RE: Boty do Enhanceviews, u2bviews, itp. - TastemanPL - 04-03-2014 08:38

Jedynie w enhance można piaskowanicę uruchomić


RE: Boty do Enhanceviews, u2bviews, itp. - wichrzyciel - 11-03-2014 16:45

Sory,kiedy to pisałem myślałem,że w/w serwisy działają tak jak addmefast,czyli bez autosurf'a.
Temat proszę zamknąć Smile


Boty do Enhanceviews, u2bviews, itp. - Magnus - 12-03-2014 14:18

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.