Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ro-Inwest - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ro-Inwest (/Temat-Ro-Inwest-86200)

Strony: 1 2


Ro-Inwest - baks - 22-02-2014 23:20

Dopiero wystartował

Plan inwestycyjny, stopa procentowa 5 % każdego dnia, inwestycja będzie aktywna, aż otrzymasz zwrot w wysokosci 150%.
Najmniejszy depozyt jaki mozemy zlozyc to 10$ działa podobnie do Leancy i Atlant.

10$-1001$ - 5%
od 1001$ - 7%

Reklamują się że można do 13% dziennie dociągnąć i firma niemiecka

Sposob naliczeń wygląda podobnie jak w Leancy, czyli widzimy jak co kilka sekund zmnia się stan naszego konta.

Support jest dostępny z poziomu strony, jest rownież możliwość kontaktu telefonicznego.

Wpłaty:
Pay Via coin payment - olbrzymi wybór kryptowalut
OK PAY
PayPal
Payeer
Perfect Money

Wpłaciłem i czekam jak będzie z wypłatami.

Uwazam, ze to jeden z najciekawszych projektow, jakie pojawiy się ostatnio.

Reflink:
http://ro-invest.com/?ref=GdpqtenqIzGPcRK
Czysty link:
http://ro-invest.com


RE: Ro-Inwest - baks - 23-02-2014 23:19

Mineły 24 h zleciłem pierwsza wypłatę 1$ na portfel BTC - to dopiero 2 dzień działania hyip-a ro-invest Big Grin


RE: Ro-Inwest - baks - 24-02-2014 08:48

I pierwsza wypłata w BTC dotarła po 4 h od zlecenia Big Grin z wypłatami w $ też pewnie nie będzie problemu, ja wolę BTC bo liczę na dodatkowy % przy wzroście kursu tej kryptowaluty Big Grin


RE: Ro-Inwest - marcel_kk - 24-02-2014 13:26

Daj screny, może kogoś zachęcisz.
Po masakrze BB i Golden "coś tam" jeszcze na tym forum pozostało kilu fanów hyipów


RE: Ro-Inwest - Kede - 24-02-2014 14:11

Fajnie się zapowiada a przede wszystkim świeży więc nie ma takiego ryzyka. 10$ poszło.

edit
Googlowałem tego hyipa i chyba w końcu zapomniałem się z Twojego refa regnąć Wink Wybacz.


RE: Ro-Inwest - Blackers - 28-02-2014 09:37

Nie ma płatności paypal? Bo nie widze nigdzie


RE: Ro-Inwest - baks - 28-02-2014 13:59

Paypal można tylko przelać pieniądze do nich kiedy klikniesz invest nie oferują natomiast płatności zwrotnej na Paypal tylko Bitcoin, Payeer, OkPay, Litecoin, PerfectMoney, EgoPay.

Wpłaty można dokonać tez przez Pay Via, OkPay, PerfectMoney, EgoPay.

edit:
Masz racje - sprawdziłem dzisiaj z opcji płatności wycofali Paypal - ja do tej pory wpłacałem właśnie przez Paypal a wypłacałem na adres Bitcoin smutny


RE: Ro-Inwest - Malinova - 28-02-2014 18:37

Dopiero ogarniam temat programów wysokiego ryzyka ale to działa na zasadzie - wpłacam kasę i liczę, że ktoś po drugiej stronie mi ją odda z nawiązką ? Dziwny motyw ale skoro temat funkcjonuje to coś w tym musi być. Póki co moje portfolio jest puste ale z pewnością spróbuję z ciekawości, oczywiście jak będę wiedziała już na ten temat nieco więcej Smile Póki co życzę powodzenia i obserwuję sytuację.


RE: Ro-Inwest - baks - 01-03-2014 00:12

Dostałem maila z powiadomieniem od nich ze znów działa paypal - tylko depozyt.
Zaproponowali też 25% depozytu za używanie PerfectMoney- oferta ważna do 02.03, pozatym ciągle dostaję wypłaty na bitcoin zwrot ok. 20% wkładu.
Ktoś korzysta z PerfectMoney wyplacają ?


RE: Ro-Inwest - baks - 03-03-2014 16:23

Paypal raz działa raz nie, ludzie coraz więcej kasy tam wkładają ostatnio były wpłaty po 500$ 660$ teraz na głównej stronie pokazuje wpłaty i wypłaty ostatnio dokonane przez użytkowników doszły tez wypłaty na litecoin na razie wszystko działa z włożonych 220$ zwróciło się na razie 43$ cały czas czekam na zysk Wink

Moje wypłaty do wczoraj

[Obrazek: image.jpg]

a tu link do potwierdzeń innych użytkowników
http://www.earningpalace.com

do 05.03 dają 10% bonusu za depozyt linki w pierwszym poście tematu Big Grin