Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
konto bankowe dla niepełnoletniego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: konto bankowe dla niepełnoletniego (/Temat-konto-bankowe-dla-niepelnoletniego-86165)

Strony: 1 2


konto bankowe dla niepełnoletniego - cokieee - 22-02-2014 13:39

W jakim banku jest najlepiej owe konto założyć? pomijając Mbank ponieważ nie ma go w mym mieście : ( zależy mi głównie aby wypłacali mi z firesa bo rodzice rozporządzają moją kasą jak chcą i mnie to wkurza... a mam 17 lat Smile


RE: konto bankowe dla niepełnoletniego - Yogii - 22-02-2014 13:44

w pko junior bodajze mają


RE: konto bankowe dla niepełnoletniego - cokieee - 22-02-2014 13:46

(22-02-2014 13:44)Yogii napisał(a):  w pko junior bodajze mają

Tzn zapomniałem dodać, chciałem od was jakieś opinie w którym jest najlepiej. Pko akurat jest do *** Smile ale dzieki!


Odp: konto bankowe dla niepełnoletniego - asiorek - 22-02-2014 14:14

Ja mam mbank izzy. Tez nie mam placowki w miescie. Kurier zadzwonil spytal gdzie mnie spotka podjechal umowe podpisali i jest konto free nic nie place ani za karte ani nic. Nie wyplacam z bankomatow , place wazedzie za wszystko gdzie sie da karta , jak chce wyplacic to dogaduje sie z mama przelewam jej tyle ile potrzebuje a ona wyplaca ze swoje bankomatu lajtowo :-) ja polecam


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: konto bankowe dla niepełnoletniego - Traw3k - 22-02-2014 14:31

Może dlatego, że mBank nie ma placówek, bo to bank internetowy, Chłopaki? Smile

Są jedynie punkty Aspiro, ale tak naprawdę nic w nich nie załatwisz. Ze wszystkim trzeba kierować się na mLinię (telefonicznie).

izzyKonto będzie dla Ciebie OK, cokieee. Ciężko o coś lepszego.

Pozdro


Odp: konto bankowe dla niepełnoletniego - asiorek - 22-02-2014 14:34

No ale jakies tam placowki sa no Tongue ja tam jestem zadowolony


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


Odp: konto bankowe dla niepełnoletniego - casualsprojects - 22-02-2014 15:11

Ja mam w BGŻ i jest ok Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: konto bankowe dla niepełnoletniego - Kede - 22-02-2014 15:48

Ja tam polecam PKOBP (ipko). Jestem tam od wieluu lat od konta dla niepełnoletnich, potem konto dla młodych, konto za zero i sb chwale. Oddział pod nosem więc i tak nie miałem dużego wyboru.


RE: konto bankowe dla niepełnoletniego - lukasz.t - 22-02-2014 22:18

Ja rowniez polecam Izzy konto w mBanku. A jesli zalozysz konto z mojego refa to i Ty i ja dostaniemy po 25zl - zerknij na moja sygnature Big Grin

Gdyby cos to pisz PW


RE: konto bankowe dla niepełnoletniego - ventopolska - 23-02-2014 13:50

(22-02-2014 13:39)cokieee napisał(a):  W jakim banku jest najlepiej owe konto założyć? pomijając Mbank ponieważ nie ma go w mym mieście : ( zależy mi głównie aby wypłacali mi z firesa bo rodzice rozporządzają moją kasą jak chcą i mnie to wkurza... a mam 17 lat Smile

Polecam konto w Milenium Smile