Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marihuana - Temat dyskusyjny :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Marihuana - Temat dyskusyjny :D (/Temat-Marihuana-Temat-dyskusyjny-D-86160)

Strony: 1 2


Marihuana - Temat dyskusyjny :D - milo - 22-02-2014 12:05

Ktoś pali? Jest jej zwolennikiem, przeciwnikiem? Chciałbym aby był temat do swobodnej dyskusji na poziome na temat marihuany.
na początek ankieta, aby sprawdzić kto na forum pali marihuanę Big Grin.


RE: Marihuana - Temat dyskusyjny :D - szufliko - 22-02-2014 12:24

moim zdanien to glupota, ktora nawet nie powinna podlegac dyskusji...


RE: Marihuana - Temat dyskusyjny :D - milo - 22-02-2014 14:39

Po czym to stwierdzasz? Uzasadnij swoją wypowiedz.


RE: Marihuana - Temat dyskusyjny :D - szufliko - 22-02-2014 14:47

(22-02-2014 14:39)milo napisał(a):  Po czym to stwierdzasz? Uzasadnij swoją wypowiedz.

1. Nielegalne.
2. Wyniszcza organizm człowieka.
3. Jest silnie uzależniająca.
Ogólnie jestem przeciwnikiem wszelkich narkotykow, używek....


RE: Marihuana - Temat dyskusyjny :D - sewirus - 22-02-2014 14:54

(22-02-2014 14:47)szufliko napisał(a):  
(22-02-2014 14:39)milo napisał(a):  Po czym to stwierdzasz? Uzasadnij swoją wypowiedz.

1. Nielegalne.
2. Wyniszcza organizm człowieka.
3. Jest silnie uzależniająca.
Ogólnie jestem przeciwnikiem wszelkich narkotykow, używek....

1. Trzeba to zmienić
2. Etanol też wyniszcza a jest legalny beka gandzia szkodzi mniej od alko i tytoniu o ile jest w umiarkowanej ilości palona, jedzona (ciasteczka Big Grin)
3. To żeś dowalił do pieca beka

gandzia to nie narkotyk a używka Big Grin


RE: Marihuana - Temat dyskusyjny :D - milo - 22-02-2014 15:02

(22-02-2014 14:47)szufliko napisał(a):  
(22-02-2014 14:39)milo napisał(a):  Po czym to stwierdzasz? Uzasadnij swoją wypowiedz.

1. Nielegalne.
2. Wyniszcza organizm człowieka.
3. Jest silnie uzależniająca.
Ogólnie jestem przeciwnikiem wszelkich narkotykow, używek....

Drugim razem wypowiadaj się na tematy, na które posiadasz chociaż minimum wiedzy.


RE: Marihuana - Temat dyskusyjny :D - Kede - 22-02-2014 15:18

Nie każdy chciałby chciałby publicznie na forum się chwalić czy pali, jak często itp. Według mnie powinna być legalizacja. Przynajmniej sprzęt miałby kontrolę jakości i dilerzy sprzedający szkodliwe gówno wypadliby z obiegu. Marihuana w pewnym stopniu ogłupia (a już na pewno osoby które i tak nigdy nie grzeszyły inteligencją). Ale to tylko wtedy gdy ktoś nie zna umiaru. Od czasu do czasu czemu nie Smile Chociaż ja nie mówię, że się z tym utożsamiam i ankiet wypełniać nie będę Smile


RE: Marihuana - Temat dyskusyjny :D - milo - 22-02-2014 15:25

Rozumiem. Ale nie dajmy się zwariować z tą nielegalizacją. Fakt jest nielegalna, ale karane jest posiadanie a nie wypowiadanie się w stylu "tak, pale". Uważam że każdy może się do tego przyznać, a tym samym pokazać jak jest dużo ludzi, który wolą gandzię chociażby od alkoholu.


RE: Marihuana - Temat dyskusyjny :D - Xevatiz - 22-02-2014 16:15

Wolę heroinę.


RE: Marihuana - Temat dyskusyjny :D - alizen - 22-02-2014 16:29

Dla mnie to bez znaczenia czy jest legalna czy nie. Jeżeli ktoś pali to będzie palił nie patrząc na legalność. Sam nigdy nie zamierzam tego palić2, po prostu wole bawić się bez tego typu rzeczy