Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto walutowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Konto walutowe (/Temat-Konto-walutowe-86152)

Strony: 1 2


Konto walutowe - asiorek - 22-02-2014 05:10

Siemka,. Jak to jest z kartami walutowymi? Mam konto izzy i zauwazylem tez ze jest opcja emax walutowa jakos tak, konto darmowe ,
Zakladac takie konto emax czy poprostu kupic prepaid walutowy usd w wbk?


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Konto walutowe - koval78 - 22-02-2014 10:38

Nie wiem jak jest w mBanku, ale wiedz, że banki kasują sporo za przewalutowania, dlatego w takim przypadku najlepiej skorzystać z kantoru wymiany walut przez internet. Sprawdź sobie http://www.kantoronline.pl. Wygląda to tak, że rejestrujesz się, otwierasz wewnętrznie (po zalogowaniu w kantorze) dwa rachunki w bankach jakich chcesz, jedno konto walutowe, drugie pln. Następnie Przelewasz przelewasz sobie, np. USD z banku zewnętrznego (spoza serwisu) i wymieniasz sobie w takim momencie, który będzie dla Ciebie odpwoiedni (czyt. najlepszy kurs). Dzięki temu można sporo zaoszczędzić, bo nie masz prowizji. Polecam Wink.


Odp: Konto walutowe - asiorek - 22-02-2014 14:37

Po rozmowie z uprzejma konsultantka dowiedzialem sie ze dopiero po osiagnieciu 18 lat moge otworzyc walutowe, wiec zamowilem sb wulotowy prepaid na allegro i na niego bede przelewal USD z paypala , tylko nie wiem jak dlugo tak realnie sie czeka na taki liscik (tak tak wiem ze napisane jest do 10 dni, ) ale jak jest w praktyce?


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Konto walutowe - koval78 - 24-02-2014 09:27

Hehe, konsultantki telefoniczne są najlepsze, czasami można fajnie zabajerzyć Wink. Ja zakładałem kiedyś konto w mBanku, nie mając 18 lat to musiałem podać swojego przedstawiciela ustawowego (czy jakoś tak). Podałem mamę i ona też musiała tą umowę podpisać. Walutowego konta nie zakładałem, bo nie potrzebowałem. Na umowę czekasz tak jak wyślą, ja dostałem do dwóch tygodni. Ja staram się ostatnio omijać właśnie taką biurokrację, dlatego wykorzystuje te firmy, które oferują możliwość rejestracji przez internet, czyli, np. Sync, albo KantorOnline, o którym już wcześniej wspomniałem. Strasznie nie lubię czekać a już nie wspominając o tym, że mamy XXI wiek i część z firm funkcjonujących na rynku oferuje swoje usługi przez internet także trzeba z tego korzystać! Wink


Odp: Konto walutowe - asiorek - 24-02-2014 10:31

Konto bankowe mam.. wiem co trzeba, podpisywal tato :-) chodzi mi o walutowe, , kupilem prepaid i czekam na list Tongue


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Konto walutowe - koval78 - 24-02-2014 15:23

Spoko, w takim razie problem z głowy Huh. Karta prepaidowa to dobra opcja na mniejsze kwoty, ale przy większych polecam już skorzystać z http://www.kantoronline.pl. PS. Jak sobie callniesz do nich to może nawet uda Ci się zgarnąć jakiś rabat, ponadto z tego co widziałem to ostatnio organizują konkursy, w których można zgarnąć jakieś tam zniżki.

Też by mi się przydały jakieś pieniążki na koncie Sad.


Odp: Konto walutowe - asiorek - 24-02-2014 15:55

Nie nie, tutaj bede przelewal z paypal i zakupy z chin :-) nie mam zamiaru trzymac hajsu tutaj


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Konto walutowe - koval78 - 25-02-2014 15:30

PayPal pobiera prowizję, przy większych transakcjach może mieć to znaczenie.

W kantorze, o którym pisałem mają yuana Wink. Handlujesz z Chińczykami? Co kupujesz/sprzedajesz?

BTW. Swego czasu było coś takiego jak e-gold i można było robić transakcje i przy tym ugrać coś na wzrostach cen złota Smile.


Odp: Konto walutowe - asiorek - 25-02-2014 15:40

No nie mam jak jeszcze, bo nie przyszla karta.. stringami bede handlowal Tongue

Jak bede wyplacac srodki to beda pobierali mi prowizje ? No to poczytam i o tym kantorze..

Chcesz pomocy ? to przeczytaj sygnaturke , w sprawach pomocy na pw nie odpowiadam.. !
Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Konto walutowe - allo2 - 26-02-2014 21:33

Jak masz w Polsce zarejestrowany paypal to konto obsługiwane jest w pln, więc i tak Ci przewalutuje. konto walutowe dla yuanów w Polsce jest tylko dla kont bankowych biznesowych.