Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rodzyn typuje Bundesligę i nie tylko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rodzyn typuje Bundesligę i nie tylko (/Temat-Rodzyn-typuje-Bundeslige-i-nie-tylko-85916)

Strony: 1 2 3


Rodzyn typuje Bundesligę i nie tylko - Rodzyn7 - 18-02-2014 16:33

Źli ludzie wyrzucili mnie z innego tematu z typami, to zakładam swój (a co!).
Do każdego mojego typu będę prawdopodobnie dodawał krótki opis, bo ja uwielbiam o piłce rozmawiać i pisać. Wink

Najpierw wrzucam moje ostatnie typy:

Cytat:Pewniak na weekend:
Hertha - Wolfsburg
Typ: Wolfsburg @3


Do tego można dorzucić:
Augsburg - Nürnberg
Typ: Augsburg @1,78

Werder - M'Gladbach
Typ: M'Gladbach @2


Opcjonalnie:
Leverkusen - Schalke
Typ: Schalke @3,5

Piast - Wisła
Typ: Wisła @2,4

Pewniak wszedł, to najważniejsze. Borussia straciła bramkę z rzutu wolnego w ostatnich minutach a Augsburg... no cóż, błędy się zdarzają.

Przyjrzałem się trochę Lidze Mistrzów. Jako, że najpilniej śledzę Bundesligę, mam kilka swoich typów:

Pewniaki:
Bayer - PSG
Typ: PSG @2,15

Bayer zagubił gdzieś formę, w dodatku za kartki pauzuje Can, co oznacza, że na lewej obronie zagra Boenisch. Na zdrowie narzekają też Reinartz i Spahić. Z drugiej strony wiadomo: Ibrahimović.

Arsenal - Bayern
Typ: Bayern @1,7

Na drugi kupon dorzuciłem jeszcze:

City - Barcelona
Typ: Messi strzeli gola @2

Milan - Atletico
Typ: Atletico @2,15

Chciałem dać do pewniaków, ale nieco bardziej zorientowani ode mnie ludzie twierdzą, że jeśli Milan się zabunkruje, to ma szanse na ugranie chociaż remisu. Ewentualnie polecam podpórkę.

Petersburg - Dortmund
Typ: Dortmund @1,8

Nie poszedł do pewniaków, bo przez tydzień jeszcze sporo (kontuzje) może się zdarzyć. Do tego w Rosji europejskim zespołom gra się ciężko.

Schalke - Real
Typ: Real @1,55

Tutaj również mam spore wątpliwości. Na razie odradzałbym Wam ten typ, z racji tego, że Schalke jest naprawdę w wybitnej formie i może nie dać się ograć. Aczkolwiek siła Realu powinna wystarczyć.

Galatasaray - Chelsea
Typ: Chelsea @1,92


RE: Rodzyn typuje Bundesligę i nie tylko - ciemnebiznesy - 18-02-2014 20:38

no, w końcu dorobiłeś się swojego tematu Jerk2


RE: Rodzyn typuje Bundesligę i nie tylko - Rodzyn7 - 18-02-2014 22:01

(18-02-2014 16:33)Rodzyn7 napisał(a):  Pewniaki:
Bayer - PSG
Typ: PSG @2,15

City - Barcelona
Typ: Messi strzeli gola @2

PSG prowadzi 3:0. W drugim meczu sędzia pomógł, bo faul był chyba przed polem karny. Messi wykorzystał jedenastkę. Nie musicie dziękować. Wink
Teraz czekam na zwycięstwo Bayernu i pierwszy kupon wejdzie.


RE: Rodzyn typuje Bundesligę i nie tylko - Rodzyn7 - 19-02-2014 22:42

(18-02-2014 16:33)Rodzyn7 napisał(a):  Pewniaki:
Bayer - PSG
Typ: PSG @2,15

Arsenal - Bayern
Typ: Bayern @1,7


Na drugi kupon dorzuciłem jeszcze:

City - Barcelona
Typ: Messi strzeli gola @2

Milan - Atletico
Typ: Atletico @2,15

Pewniaki weszły, czyli jeden kupon na plus. W dodatku cały czas jest szansa na wygraną z drugiego kuponu.
Mam nadzieję, że ktoś skorzystał z typów Wink


RE: Rodzyn typuje Bundesligę i nie tylko - Rodzyn7 - 21-02-2014 12:28

W weekend gra Bundesliga, więc trzeba potypować.

Pewniaki:
Schalke - Mainz
Typ: Schalke @1,75

HSV - BVB
Typ: BVB @1,37

Hannover - Bayern
Typ: (Handicap 1:0) Bayern @1,55

Jak ktoś poluje na wyższe kursy, to warto zainteresować się:

Stuttgart - Hertha
Typ: Hertha @2,67

Hertha z Wolfsburgiem zagrała całkiem nieźle, ale nie dała wyszarpać nawet zwycięstwa. Z kolei VfB kompletnie bez formy, w dodatku zagrają bez Leitnera (ważny punkt pomocy) i Ibisevicia (najlepszy napastnik).

Wolfsburg - Leverkusen
Typ: Wolfsburg @2,35

Leverkusen w przeciągu tygodnia przegrało z Kaiserlautern (po dogrywce), Schalke oraz zostało rozgromione przez PSG. Całkowicie zagubili formę, w dodatku Wolfsburg znajduje się na fali wznoszącej.

Mam także na kuponie (ale Wam raczej odradzam) jeszcze dwa mecze:
Freiburg - Augsburg
Typ: Augsburg @2,3
Myślę, że po wpadce w poprzednim tygodniu Augsburg powinien to sobie teraz odbić, aczkolwiek Freiburg może zaskoczyć. Jeśli koniecznie chcecie stawiać, zalecam podpórkę.

Frankfurt - Werder
Typ: Frankfurt @1,7
Gdyby Eintracht grał w lidze tak jak w LE... Ech, niestety. W związku z tym Brema jakimś cudem (tak jak z M'Gladbach) może wyszarpać punkt.

Życzę udanych typów! Smile


RE: Rodzyn typuje Bundesligę i nie tylko - Rodzyn7 - 23-02-2014 18:10

(21-02-2014 12:28)Rodzyn7 napisał(a):  Schalke - Mainz
Typ: Schalke @1,75

HSV - BVB
Typ: BVB @1,37


Hannover - Bayern
Typ: (Handicap 1:0) Bayern @1,55

Stuttgart - Hertha
Typ: Hertha @2,67

Wolfsburg - Leverkusen
Typ: Wolfsburg @2,35

Freiburg - Augsburg
Typ: Augsburg @2,3


Frankfurt - Werder
Typ: Frankfurt @1,7

Nie wiem jak to jest, że ostatni mi ten najwyższe kursy wchodzą. Mimo kilku nietrafionych typów, weekend uratowały mi Hertha z Wolfsburgiem (po jednym pojedynczym kuponie na każdą z drużyn, plus jeden kupon z tymi dwoma meczami), dzięki czemu wyszedłem na plus: z 33zł włożonych dostałem 60. Smile

Superpewniak na jutro:

Köln - Fürth
Typ: Köln @1,5

W Fürth w czwartek mieli epidemię jakiegoś wirusa, dopiero wczoraj wszyscy piłkarze pojawili się na treningu. Zaraziło się dziewięciu z nich (w tym sześciu podstawowych) oraz kilku trenerów, z pierwszym szkoleniowcem na czele. Do tego Köln jest po prostu lepszym zespołem od "Koniczynek". Ja postawiłem jeszcze z handicapem 0:1, wtedy kurs jest naprawdę przyjemny. Polecam!


RE: Rodzyn typuje Bundesligę i nie tylko - poczmail - 23-02-2014 21:16

Ostatnie zacząłem się trochę bawić w typowanie Bundesligi i powiem szczerze, że w tej kolejce bardzo sie na Borussi zawiodłem... Sad Przynajmniej Bayern zagrał jak na pewniaka przystało. Smile


RE: Rodzyn typuje Bundesligę i nie tylko - atmalm - 23-02-2014 23:42

Panowie moja rada - nie ma takiego czegoś jak pewniak Xpokerface


RE: Rodzyn typuje Bundesligę i nie tylko - Rodzyn7 - 24-02-2014 16:03

Oczywiście, że nie ma (chyba, że zarządzasz singapurską mafią bukmacherską Wink). Po prostu tak mi jest łatwiej określić mecz, co do którego wyniku jestem mocno przekonany.


RE: Rodzyn typuje Bundesligę i nie tylko - Rodzyn7 - 24-02-2014 22:22

(23-02-2014 18:10)Rodzyn7 napisał(a):  Köln - Fürth
Typ: Köln @1,5

Tak jak kolega wyżej napisał, nie ma czegoś takiego jak pewniak. No i niestety wykrakał. Kolonia mogła wygrać 4:0, ale ostatecznie przy stanie 1:0 nic nie wbiła, a w końcówce straciła bramkę po kilometrowym spalonym.