Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage na Facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Fanpage na Facebooku (/Temat-Fanpage-na-Facebooku-85902)



Fanpage na Facebooku - Robson1991 - 18-02-2014 15:12

Cześć!
Posiadam fanpage, na którym mam ponad 2500 lajków (myślę że dzisiaj dobije do 3 tysięcy)
Chciałbym dowiedzieć się czy z takim fanpagem da się już coś zrobić? Jakoś na nim zarobić? Czy jeszcze trzeba trochę poczekać.
Kolejne moje pytanie dotyczy zbierania lajków, są jakieś metody, które pozwolą mi w szybkim czasie zdobyć sporą ilość?
Pozdrawiam i liczę na sensowne odpowiedzi Wink


RE: Fanpage na Facebooku - D.ave - 18-02-2014 15:17

Co do zbierania like to możesz są od tego odpowiednie strony np likeplus itp.Sam się w to kiedyś bawiłem ale to nie dla mnie .Jakbyś korzystał z like-plus.pl to mogę Ci nawet te punkty sprzedać bo i tak się w to nie bawię.A za punkty masz lajki ,kiedyś to działo nie wiem jak teraz Wink.


RE: Fanpage na Facebooku - Robson1991 - 18-02-2014 15:20

Tak, tyle że z tego co się orientuję na likeplus wszystkie "lubie to" wyświetlają mi się na moim profilu Wink Ponieważ jest on połączony z moim prywatnym kontem. Chyba że się mylę?


RE: Fanpage na Facebooku - D.ave - 18-02-2014 15:27

Tego Ci nie powiem, bo nie korzystałem z likeplus.eu na like-plus.pl kupujesz punkty i w nic nie musisz klikać i te punkty wymienia Ci na like. Na fancop.com nabijasz like za like ( chyba) . Dużo jest takich stron zależy Co Ci bardziej odpowiada Wink.


RE: Fanpage na Facebooku - edikiu - 18-02-2014 15:32

NIE zdobywaj like na wymianach bo to są śmieciowe like, liczy się ich jakość a nie ilość. Udostępniaj się z innymi i pisz z fanpage'wego konta posty na innych dużych fp.


RE: Fanpage na Facebooku - Robson1991 - 19-02-2014 08:48

Tak właśnie robię, a od ilu like mogę mniej więcej liczyć na realne zarobki poprzez fanpage? Czy to w ogóle jest opłacalne? Aktualnie mam 3 tysiące fanów...


RE: Fanpage na Facebooku - lons - 20-02-2014 11:18

(19-02-2014 08:48)Robson1991 napisał(a):  Tak właśnie robię, a od ilu like mogę mniej więcej liczyć na realne zarobki poprzez fanpage? Czy to w ogóle jest opłacalne? Aktualnie mam 3 tysiące fanów...

Myślę, że od 10 tysięcy możesz spokojnie zarabiać. Rób np. nowe Fanpage i potem je sprzedawaj, oczywiście lajki nabijaj udostępniając je na głównym ;p


RE: Fanpage na Facebooku - mlody16918 - 27-02-2014 03:42

Na fanpage 3 tys. lajkow gdzie 2,950 to fikcyjne konta (domyslam sie, że tak jest), nie zarobisz chyba nic...