Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie z kontem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Pytanie z kontem (/Temat-Pytanie-z-kontem-85776)

Strony: 1 2 3


RE: Pytanie z kontem - sqmany - 17-02-2014 17:09

US - Urząd Skarbowy, tam powiedzą twojemu rodzicowi w jaki sposób ma zapłacić podatek, z resztą po co o takie rzeczy pytasz skoro i tak rozlicza się z tego twój który na pewno jest dobrze w tym poinformowany.


RE: Pytanie z kontem - xDesinx - 17-02-2014 22:38

A, ok dzięki ale automatycznie pobiera rodzicom pieniądze z konta czy oni muszą zrobić im specjalny przelew?

sqmany no ok ok ale to rodzic musi pójść do urzędu skarbowego z jakimś przelewem czy jak? On musi iść do tego US czy po prostu to od razu pobierze mu kase z konta czy musi iść i tam z jakimiś papierami zrobić ten przelew i podatek? Jak to wygląda? On musi iść tam czy może od razu z konta internetowego bankowego wysłać ten przelew czy to od razu mu pobierają kase?


RE: Pytanie z kontem - sqmany - 17-02-2014 23:44

@[xDesinx]
Co miesiąc idzie do US, wypełnia tam jakiś papierek i daje kasę, albo w domu sobie robi przelewik, ale i tak musi ten papierek wypełnić, a następnego roku wypełnia pit podsumowujący to.


RE: Pytanie z kontem - xDesinx - 18-02-2014 07:54

Ok ale jakby chciał zrobić ten przelew w domu to skąd ma wziąć dane? Albo jak by chciał iść do US to musi mieć np jakieś dane firmy czy przelewów z wypłat czy jak to jest?


RE: Pytanie z kontem - jaro225 - 18-02-2014 09:25

Raczej twój rodzic będzie wiedział jak to zrobić...


RE: Pytanie z kontem - xDesinx - 18-02-2014 10:19

jaro, wątpie czy będzie wiedział


RE: Pytanie z kontem - sqmany - 18-02-2014 12:59

No przecież powiedzą w US na jakie dane twój rodzic ma przelać kasę. Myślałem, że to oczywiste.


RE: Pytanie z kontem - xDesinx - 18-02-2014 15:18

No tak ale on musi miec jakies dane przelewu czy tam dane tej firmy na która chce ten podatek wplacic? Czy to poprostu sie laczy razem z jego praca np on pracuje w jakiejs firmie i ja pod niego wziolem to konto i to mu razem bedzie bralo ten podatek czy osobno musi wziac i isc tam?


RE: Pytanie z kontem - Mikej - 18-02-2014 15:25

Ja nie wiem jak możecie dawac się okradać US Wink Nigdy nie zapłaciłem im ani grosza a moje dochody są spore.


RE: Pytanie z kontem - xDesinx - 18-02-2014 16:51

Pomoze mi ktos w tym temacie? Nie interesuja mnie takie odpowiedzi Mikej..