Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy na tym hostingu, będę mógł założyć dwie strony? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Czy na tym hostingu, będę mógł założyć dwie strony? (/Temat-Czy-na-tym-hostingu-bede-mogl-zalozyc-dwie-strony-85742)

Strony: 1 2


Czy na tym hostingu, będę mógł założyć dwie strony? - Dreamer1x6xX - 16-02-2014 00:27

Witam wykupiłem taki hosting w promocji na AZ.pl chciałbym wiedzieć czy będę mógł na nim oprócz bloga do PPA, postawić też inną stronkę, o troszkę innej tematyce, tak po prostu, bo mam pewien pomysł? -> http://www.az.pl/hosting

chodzi mi o ten za 2.00 zł miesięcznie?


RE: Czy na tym hostingu, będę mógł założyć dwie strony? - ventopolska - 16-02-2014 01:48

Pisze, ze mozesz postawic trzy domeny..


RE: Czy na tym hostingu, będę mógł założyć dwie strony? - Dreamer1x6xX - 16-02-2014 12:26

(16-02-2014 01:48)ventopolska napisał(a):  Pisze, ze mozesz postawic trzy domeny..

Tyle, że pisze, że 3 domeny PL, a co z .com - jeśli wykupię to też będę mógł mieć 3?


RE: Czy na tym hostingu, będę mógł założyć dwie strony? - v3XeR - 16-02-2014 12:46

2 zł za miesiąc ? Chyba masz odpowiedź


RE: Czy na tym hostingu, będę mógł założyć dwie strony? - Dreamer1x6xX - 16-02-2014 13:33

(16-02-2014 12:46)v3XeR napisał(a):  2 zł za miesiąc ? Chyba masz odpowiedź



Wy zamiast dać jasną odpowiedź. W stylu " tak możesz wykupić sobie dwie domeny .com i je podczepić obie równocześnie" to piszecie nie wiadomo jak. Pytanie jest proste -> mogę tak zrobić czy nie?

Bo teraz nie wiem czy napisałeś "2 zł za miesiąc" jako to, że to jest bardzo mało, więc i kijowy hosting i nie ma możliwości, czy, że po prostu "ten za 2zł miesięcznie?" -> "dostałeś już odpowiedź u góry".


RE: Czy na tym hostingu, będę mógł założyć dwie strony? - Kede - 16-02-2014 14:24

3 DOMENY .PL masz za darmo tzn. że możesz je za free zarejestrować.

Tu masz wszystkie parametry:
http://www.az.pl/hosting-specyfikacja-techniczna-kont-hostingowych.html
Ilość serwisów www nieograniczona. Wink

[Obrazek: aaa.png]

Pakujesz się w hosting który jest w promocji 70% który w pierwszym roku kosztuje 24zł (2zł /mc) a przedłużenie 306zł brutto.
Naiwni ludzie. Są dobre hostingi za 60zł /rok, ale kuszą tanie hostingi w promocji a nie potrafisz ani przeczytać warunków, ani regulaminu. Tylko po wykupieniu pyta ile stron może założyć. Nie wierze Wink


RE: Czy na tym hostingu, będę mógł założyć dwie strony? - Dreamer1x6xX - 16-02-2014 15:58

(16-02-2014 14:24)Kede napisał(a):  3 DOMENY .PL masz za darmo tzn. że możesz je za free zarejestrować.

Tu masz wszystkie parametry:
http://www.az.pl/hosting-specyfikacja-techniczna-kont-hostingowych.html
Ilość serwisów www nieograniczona. Wink

To chyba dobrze, że nieograniczonaTongue Promocja była -90%. Poza tym obecnie nie pracuję, ale po maturach to już się zmieni, więc jakbym nawet chciał przedłużyć, to i tak znajdę te 300złTongue Bardziej niż teraz miałbym znaleźć 60zł na hostingBig Grin

Ale dzięki za pomoc.


Odp: Czy na tym hostingu, będę mógł założyć dwie strony? - asiorek - 16-02-2014 16:23

No ale lepiej znalesc 60 niz 300?


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Czy na tym hostingu, będę mógł założyć dwie strony? - Dreamer1x6xX - 17-02-2014 16:31

(16-02-2014 16:23)asiorek napisał(a):  No ale lepiej znalesc 60 niz 300?


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach

Będę się martwił tym za rok, ok? Poza tym znalazłem za 30zł, a nie 60 to chyba lepiej, coTongue + 3 domeny pl +1 eu za darmo.


RE: Czy na tym hostingu, będę mógł założyć dwie strony? - PanCaro - 17-02-2014 16:56

(17-02-2014 16:31)Dreamer1x6xX napisał(a):  + 3 domeny pl +1 eu za darmo.

Jak za darmo to czytnij sobie regulamin... żebyś się nie zdziwił za roczek.