Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski - jakie macie wymagania? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Program partnerski - jakie macie wymagania? (/Temat-Program-partnerski-jakie-macie-wymagania-85691)

Strony: 1 2


Program partnerski - jakie macie wymagania? - ddww - 15-02-2014 11:26

Witam, tworzymy nowy program partnerski typu Freebiz czy Fires i chcielibyśmy poznać Wasze wymagania, co byście chcieli, a czego nie. Obecnie jesteśmy na etapie zamkniętych testów.

Chętnie też dowiemy się jakie najbardziej chcielibyście zobaczyć programy, na których możecie zarabiać.

Dla najciekawszych propozycji przewidziana jest specjalna stawka w programach Smile


RE: Program partnerski - jakie macie wymagania? - piotrekprorok - 15-02-2014 11:40

Niby to już było w easyscamie, ale przydałby się program związany z askiem. Teraz bardzo dużo gimbów tam przebywa. Może coś typu 'Zobacz kto pisze anonimowe pytania'. Gimbuski narzekają na 'hejty' z anonima.
Też już gdzieś to widziałem, ale dobry według mnie byłby program do zmiany koloru i czcionki facebooka Big Grin
Program dzięki któremu możemy zmienić kolor facebooka na jaki chcemy i wybrać czcionkę Wink

Oczywiście to tylko moje zdanie Smile


RE: Program partnerski - jakie macie wymagania? - ddww - 15-02-2014 11:43

Myślałem sporo nad askiem. Jeśli chodzi o zmianę czcionek i koloru FB to raczej nie ma to sensu...

Jak będzie więcej propozycji odnośnie programów to zrobię ankietę i wybierze się najlepsze propozycje Wink


RE: Program partnerski - jakie macie wymagania? - poczmail - 15-02-2014 12:54

Przede wszystkim jeśli tworzycie program oparty o subskrypcjach SMS to zadbajcie o jego stabilność i wypłacalność przez dłuższy okres czasu. Było już wiele tego typu 'chwilówek', które prędzej czy później się zescamily, bądź też miały problemy z wypłatami na czas. Chcecie być najlepsi na rynku? To dbajcie o użytkowników od samego początku istnienia serwisu. Smile

Co do programów - myślę, że tutaj większość i tak zostanie powielone; wszelkie darmowe doładowania, konkursy na xboxy, bony, karty upominkowe, lokalizator, pobieranie plików, dostęp do serwisów z materiałami erotycznymi itd. Czyli wszystko na co jest 'popyt' wśród mało rozgarniętej gimbazy. Lol


RE: Program partnerski - jakie macie wymagania? - ddww - 15-02-2014 13:04

Jeśli chodzi o wypłaty to nie będzie z tym problemu, ponieważ my wypłacamy z własnej kieszeni i nie musimy czekać na pieniądze od operatorów. Działamy legalnie, mamy zarejestrowaną firmę więc tak szybko się nie zwiniemy Smile

A jeśli chodzi o programy to na pewno będą i takie, które już znacie, ale chcemy też wprowadzić jakieś nowe. Obecnie mamy 2 nowe programy.


RE: Program partnerski - jakie macie wymagania? - malpa2 - 15-02-2014 13:06

Macie wszystko na tacy w odpowiednich działach na forum...

Ale dla mnie top to:

- darmowe gwiazdy na fotka
- doładowania
- coś do ask.fm


RE: Program partnerski - jakie macie wymagania? - edikiu - 15-02-2014 16:03

Nowy system, coś w stylu łańcuszków czyli dostajemy link np. xxx.pl/qwe ktoś aktywuje usługę subskrypcyjną i żeby ktoś coś dostał coś, musi zaprosić do jego strony np. xxx.pl/qwe/abc i tak w nieskończoność Smile przez co osoby które się zapisały musiałyby zarabiać na kogoś kto wysłał im link. Oczywiście konwersa byłaby dosyć niska z drugiej ręki ale zawsze wpadłby jakiś dodatkowy grosz.


RE: Program partnerski - jakie macie wymagania? - ddww - 15-02-2014 16:11

Wydaje mi się, że doładowania przejadły się już jakiś czas temu... z resztą nie tylko ja tak uważam, no ale zobaczymy...

(15-02-2014 16:03)edikiu napisał(a):  Nowy system, coś w stylu łańcuszków czyli dostajemy link np. xxx.pl/qwe ktoś aktywuje usługę subskrypcyjną i żeby ktoś coś dostał coś, musi zaprosić do jego strony np. xxx.pl/qwe/abc i tak w nieskończoność Smile przez co osoby które się zapisały musiałyby zarabiać na kogoś kto wysłał im link. Oczywiście konwersa byłaby dosyć niska z drugiej ręki ale zawsze wpadłby jakiś dodatkowy grosz.

Masz wyobraźnie Smile takie coś raczej nie wypali, ale przemyślę to dokładnie Wink


RE: Program partnerski - jakie macie wymagania? - Sprzedaz/kupno - 17-02-2014 16:49

dobra stawka xD


RE: Program partnerski - jakie macie wymagania? - milly93 - 17-02-2014 19:08

dobrze by bylo, gdyby nie trzeba bylo podawac peselu przy wypłacie Smile Fajna opcja bylyby wyplaty np raz na tydzien, albo ogolnie w ustalonym terminie.. Jesli mielibyscie codzienne wyplaty to przy dniu zwloki wasza skrzynka mailowa bedzie pekac od wiadomosci.

Tel brak polskkich znakow