Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BlogLock.net - jakie themy powinniśmy dodać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: BlogLock (/Forum-BlogLock-384)
+---- Wątek: BlogLock.net - jakie themy powinniśmy dodać? (/Temat-BlogLock-net-jakie-themy-powinnismy-dodac-85676)



BlogLock.net - jakie themy powinniśmy dodać? - Leaders - 15-02-2014 01:24


[Obrazek: bloglock-logo2.png]


W tym temacie możecie zamieszczać Wasze propozycje nowych themów na BlogLock.net.


PS. Nie wiesz czym jest BlogLock i dlaczego z nim zarabiać jest po prostu łatwiej?
Sprawdź infografikę.






RE: BlogLock.net - jakie themy powinniśmy dodać? - bubaj123 - 18-02-2014 23:49

Tylko darmowe themy ?


RE: BlogLock.net - jakie themy powinniśmy dodać? - Leaders - 19-02-2014 00:04

Płatne też wchodzą w grę, jednak wskazane byłyby dla nas takie propozycje takich twórców, gdzie można kupować całe pakiety themów.


RE: BlogLock.net - jakie themy powinniśmy dodać? - matie996 - 21-03-2014 08:17

Zróbcie takie coś, żeby każdy mógł wgrywać swoje themy


RE: BlogLock.net - jakie themy powinniśmy dodać? - Leaders - 21-03-2014 10:36

Takie coś moglibyśmy zrobić w każdej chwili, ale wówczas duża część nszych Użytkowników by zaczęła wrzucać płatne dziurawe themy pełne furtek dla hakerów, które znaleźć można za darmo w sieci.


RE: BlogLock.net - jakie themy powinniśmy dodać? - matie996 - 21-03-2014 16:41

A możecie zrobić to tylko u mnie Smile, nie znalazłem u was niestety odpowiadajacego mi themu Sad a chciałbym się przerzucić na waszą platformę.