Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje mentora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuje mentora (/Temat-Poszukuje-mentora-85524)



Poszukuje mentora - fapial - 12-02-2014 15:18

Witam, Posiadam obiecnie bloga na wordpress, robię własne programy. Jestem aktualnie w serwisie FC i nie idzie mi to zarabianie... Zrobiłem bloga próbuje promować niszę na yt ale nic nie idzie zarobić:/ Trochę się w tym ogarniam także nie trzeba mnie uczyć od podstaw a jedynie pomóc promować nisze, ewentualnie szukać takich nisz na których da się zarobić. Po prostu niezależnie od niszy nie mogę się w żaden sposób wypromować, no chyba że są to nisze mało popularne, no ale tak czy inaczej nie idzie nic zarobić, pojedyńcze dolary wpadają. Mam aktualnie mentora ale niestety nie udało mi się z jego pomocą nic zarobić także mogę go zmienićSmile. Mniej chętnie zmienie serwis no ale jeśli nie będzie wyjścia i to jedyny sposób aby zaczącz zarabiać to zrobię to, ale muszę mieć pewność że osoba polecająca zna się na rzeczy i na pewno mi pomożęWink Nie chodzi o poinformowanie mnie o rzeczach które moge przeczytać w poradnikach a jakieś fachowej pomocy, jakimś skutecznym sposobie promowania czy coś co mi z pewnością pomorze... Liczę na pomoc i stały kontakt na gg, sporo cierpliwości i czasu, chociaż najważniejsze jest to aby ta pomoc była efektywna i gwarantowała zysk. Jeszcze raz podkreślam że mniej więcej wszystko ogarnaim z PPA ale nie mogę po prostu w żaden sposób przyciągnąć ludzi do swojej strony i głównie o to mi chodzi. Liczę na odzewSmile
A i jeszcze jedno, działam głównie na hack'ach do iOS i android.


RE: Poszukuje mentora - wichrzyciel - 12-02-2014 20:35

Ja polecam Diqtiona - FireCash
Wprowadził mnie w świat PPA i mam nadzieję,że niedługo będą pierwsze efekty Smile