Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Zarabianie (/Temat-Zarabianie-85488)



Zarabianie - artur1000 - 11-02-2014 21:35

Witam.
Mam takie pytanie,czy można zarabiać jako programista,ucząc się w liceum nie mając studiów informatycznych ? Chodzi głównie o programowanie stron www w (HTML),ale i też o programowanie w różnych językach takich jak: C,C++,C#,java,visual basic itd.
Nie chodzi mi o zjawisko bezpośrednio związane z umiejętnościami
ale czy będąc na etapie liceum,ucząc się (mam 18 lat skończone) można
zarabiać ,używając lepszego uproszczenia czy są szanse na rynku pracy
gdy pracodawca widzi że dopiero się uczysz,nie jesteś po studiach
informatycznych itd. Czy jest szansa by w wieku licealnym zarabiać jako programista.
A jeśli tak to jaki język pożądany ? Pozdrawiam.


RE: Zarabianie - Gremquen - 12-02-2014 14:06

Oczywiście, że jest.
Nie koniecznie musisz pracować w firmie, możesz zostać freelancerem i pracować samodzielnie w domu.
Ogłaszać się, że wykonujesz usługi ze stronami www, tworzyć szablony, strony, modyfikację i wszystko sprzedawać.

Możliwości jest sporo Smile


RE: Zarabianie - themate0 - 15-02-2014 19:16

Pewien polak 3 lata temu stworzył bota do Tibii - około 30zł za miesięczną licencje. Z tego bota korzystało ponad 2000 osób, więc przelicz sobie ile zarabiał miesięcznie. Po roku porzucił prace, ponieważ dostał jakiś większy projekt w Kanadzie i tyle było o nim słychać Smile

A jeśli C++ Ci nie odpowiada to zawsze możesz zarabiać na tworzeniu stron itp. Mój kolega nie skończył jeszcze szkoły średniej, a już dostaje zlecenia od firm, aby wykonać jakąś stronę. Nawet nie poszedł na do technikum informatycznego, a zarabia na tym Tongue


RE: Zarabianie - Gremquen - 18-02-2014 19:57

Ja powiem więcej, w 2 klasie gimnazjum odezwała się do mnie firma, która chciała bym stworzył jej dość zaawansowany skrypt strony.
Niestety musiałem odmówić, bo wtedy było ciężko z tym, ale zlecenia na pewno są i będą.


RE: Zarabianie - vankosiara - 18-02-2014 20:01

Z czego wiem to Java jest niszowym językiem.


RE: Zarabianie - I'mRight - 19-02-2014 12:53

Oczywiście nie ma z tym problemu są umowy śmieciowe (takie jak o dzieło i zlecenie).
Na tej bazie nie ma problemu być "zatrudnionym" a dokładnie dostać zlecenie do wykonania (w wypadku tych umów do 2015 r nie jesteś zobligowany płacić składki ZUSowskie).