Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Panel Partnera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Nowy Panel Partnera (/Temat-Nowy-Panel-Partnera-85413)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Nowy Panel Partnera - Mari30 - 10-02-2014 20:29

Mam pytanie. Do pory gdy jeszcze nie przekierowywano Mnie na nową stronę dostawałem wizyty,rejestrację oraz smsy, lecz gdy strona uległa zmianie nie dostaję nic. Mógłbym wiedziec czym to jest spowodowane? Smile Dodam tylko, że po dłuższym czasie podmieniłem stare linki na nowe, które są podane na nowej witrynie, ale nic to nie dało : Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam.


RE: Nowy Panel Partnera - themate0 - 10-02-2014 20:36

nie wiem czy było ale:

elimit nie nalicza wejść, rejestracje oraz aktywacje wpadają


RE: Nowy Panel Partnera - Mari30 - 10-02-2014 20:37

Nie nie zalicza wejścia również Smile



Ilość wizyt:289

Ilość rejestracji:28


RE: Nowy Panel Partnera - ventopolska - 10-02-2014 20:40

Miałem konto i zlecone trzy wypłaty (chyba 200 zł). Teraz jak patrzę nie mam żadnej zleconej wypłaty a moje zarobik to zero złoty. Miałem także trzy osoby polecone. Gdzie moje wypłaty ?
Mój nick: VentoPolska


RE: Nowy Panel Partnera - hunterpl444 - 10-02-2014 20:44

Ja mam duży problem z rachunków poznikały Nipy. Nie można nigdzie wpisać nipu a rozliczam się na działalność . Proszę o rozwiązanie problemu


RE: Nowy Panel Partnera - themate0 - 10-02-2014 20:54

nipy/pesele poznikaly, to wpisz go jeszcze raz
NIP = PESEL, jedno i to samo tutaj


RE: Nowy Panel Partnera - Doragon - 10-02-2014 20:54

Podczas próby połączenia kont pisze: "Podane dane są nieprawidłowe"

Co się stanie jak dezaktywuje dany program?
Jest tam jakieś zabezpieczenie typu wpisz hasło aby potwierdzić dezaktywacje?

ps. można zrobić coś z kolorami bo bije trochę po oczach.


RE: Nowy Panel Partnera - hunterpl444 - 10-02-2014 21:05

(10-02-2014 20:54)themate0 napisał(a):  nipy/pesele poznikaly, to wpisz go jeszcze raz
NIP = PESEL, jedno i to samo tutaj

Dla Urzędu nie jest to samo bynajmniej mojego


RE: Nowy Panel Partnera - Zarobiony_Koles - 10-02-2014 21:06

A ja zadam kolejne pytanie do ekipy Eforsy i czy jest w planach znany program Doładowania na eforsie, czy nie ma szans?


RE: Nowy Panel Partnera - eforsa - 10-02-2014 21:08

(10-02-2014 20:29)Mari30 napisał(a):  Mam pytanie. Do pory gdy jeszcze nie przekierowywano Mnie na nową stronę dostawałem wizyty,rejestrację oraz smsy, lecz gdy strona uległa zmianie nie dostaję nic. Mógłbym wiedziec czym to jest spowodowane? Smile Dodam tylko, że po dłuższym czasie podmieniłem stare linki na nowe, które są podane na nowej witrynie, ale nic to nie dało : Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Proszę o login w Eforsa.pl oraz informację jaki PP.
Sprawdzimy to, ale nie zauważyliśmy żadnych anomalii podczas testów

(10-02-2014 20:54)Doragon napisał(a):  Podczas próby połączenia kont pisze: "Podane dane są nieprawidłowe"

Co się stanie jak dezaktywuje dany program?
Jest tam jakieś zabezpieczenie typu wpisz hasło aby potwierdzić dezaktywacje?

ps. można zrobić coś z kolorami bo bije trochę po oczach.

Deaktywacja programu tak naprawdę nic konkretnego nie robi - po prostu znika np. z select'ów.
Nie powoduj to utraty wcześniej zarobionych środków w typ PP? Można w dowolnym momencie aktywować PP ponownie.