Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Panel Partnera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Nowy Panel Partnera (/Temat-Nowy-Panel-Partnera-85413)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Nowy Panel Partnera - eforsa - 10-02-2014 18:40

Miło Nam poinformować, że został wdrożony nowy panel partnerów Eforsa.pl
Panel integruje wszystkie Programy Partnerskie oraz wprowadza dodatkowe możliwości rozwoju.

Wszyscy obecni partnerzy zostaną automatycznie przekierowani na nowy Panel Partnerski!
* Do nowego panelu zostaną zintegrowane wszystkie konta. Konieczne jest jednak podanie adresu e-mail oraz hasła do kont ze starego panelu. Jeżeli posiadali Państwo osobne konta (na różne adresy e-mail do rożnych PP) w starym panelu należy skorzystać ze specjalnego formularza integracyjnego:
Pod adresem: http://panel.eforsa.pl/profile/linking

Najważniejsze cechy nowego panelu:
* Pełna integracja wszystkich Programów partnerskim w 1 miejscu
* Wspólne wypłaty. Wszystkie PP generują przychód zliczany do 1 wspólnej wypłaty
* Rozbudowana Poleconych partnerów. Osobne statystyki, możliwość kontaktu z pozyskanymi partnerami i ich szkoleniu
* Uaktualnienie danych profilowych

Już niebawem planujemy rozbudować Państwa statystyki w odpowiedzi na liczne prośby o tą funkcję, wdrożymy nowe Programy Partnerskie i wiele innych nowości.

Prosimy zgłaszać wszystkie Państwa uwagi!



----------------------------------------
Pod adresem zarobie.pl zaczynamy budować bazę wiedzy i rozwoju kariery Partnerskiej dla portalu Eforsa.pl To dopiero początki, ale będziemy rozbudowywać bazę wiedzy systematycznie. Liczymy, że pomoże to Państwu zarabiać więcej oraz ułatwi szkolenie pozyskanych partnerów z polecenia. Liczymy na pomoc przy rozwijaniu forum.


RE: Nowy Panel Partnera - Zarobiony_Koles - 10-02-2014 19:03

Super, a co jest w planach, jakie programy? Możecie nam zdradzić? Bo wiemy, że lubicie robić niespodzianki jak tym panelem no ale..


RE: Nowy Panel Partnera - eforsa - 10-02-2014 19:21

(10-02-2014 19:03)Zarobiony_Koles napisał(a):  Super, a co jest w planach, jakie programy? Możecie nam zdradzić? Bo wiemy, że lubicie robić niespodzianki jak tym panelem no ale..

W pierwszej kolejności wdrażamy 2 programy partnerskie. Chcemy aby były "skrojone" dla Państwa, więc nie spieszymy się i dopracowujemy detale!

Otworzyliśmy 2 tematy aby wypowiadać się na temat rozwoju i wszelkich sugestii odnośnie tworzonych PP. Prosimy o dyskusję. Wszelkie Państwa uwagi uwzględnimy przy wdrożeniu więc warto się wypowiedzieć lub napisać do Nas bezpośrednio swoje sugestie.

1. PP Pliki Download
2. PP Stream


RE: Nowy Panel Partnera - olafifi - 10-02-2014 19:27

Świetnie, nareszcie mogę wypłacić 20zł z elimit Smile
Szczerze bardzo chciałem do ujednolicenia programów. Teraz jest łatwy i szybki dostęp oraz interfejs jest ładny i przyjemny dla oka Smile


RE: Nowy Panel Partnera - Zarobiony_Koles - 10-02-2014 19:27

Nie chce mi się rejejestrować mogę moje opinie tutaj dać?
A teraz pytanie, jest możliwość na system poleconych? Jak droga administracja zobaczyła, że ludzie szukają mentora a za darmo nikt nie pomoże... A 10 lub 20% to w sam raz by było..


RE: Nowy Panel Partnera - eforsa - 10-02-2014 19:37

(10-02-2014 19:27)Zarobiony_Koles napisał(a):  Nie chce mi się rejejestrować mogę moje opinie tutaj dać?
A teraz pytanie, jest możliwość na system poleconych? Jak droga administracja zobaczyła, że ludzie szukają mentora a za darmo nikt nie pomoże... A 10 lub 20% to w sam raz by było..

Taki właśnie jest plan tj. 10% zarobków każdego pozyskana partnera. W chwili obecnej rozwiązano to w formie prowizji od każdej pozyskanej aktywacji przez poleconego partnera. Już niebawem wdrożymy ujednoliconą ofertę.


RE: Nowy Panel Partnera - Zarobiony_Koles - 10-02-2014 19:41

Ale będzie oczywiście, że ktoś będzie robił na innym programie niż, osoba mentorująca i będzie zaliczać?
Na kiedy jest to planowane?


RE: Nowy Panel Partnera - UmCyK - 10-02-2014 19:42

A jak z doładowaniami kiedy wejdą ?


RE: Nowy Panel Partnera - Malkolm - 10-02-2014 19:44

Super, jeszcze w statystykach przydałaby się wiadomość skąd wpadł lead.


RE: Nowy Panel Partnera - eforsa - 10-02-2014 20:21

(10-02-2014 19:41)Zarobiony_Koles napisał(a):  Ale będzie oczywiście, że ktoś będzie robił na innym programie niż, osoba mentorująca i będzie zaliczać?
Na kiedy jest to planowane?

* Tak. Zarabiamy prowizje z dowolnego przychodu pozyskanego partnera (może zarabiać w dowolnym PP)
* Postaramy się w tym tygodniuSmile