Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklama na Fanpage - skuteczność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Reklama na Fanpage - skuteczność (/Temat-Reklama-na-Fanpage-skutecznosc-85398)



Reklama na Fanpage - skuteczność - cozart - 10-02-2014 15:15

Witam

Zapewnie jest tutaj wiele osób które korzystają z tej formy reklamy - jakie są wasze opinie na temat tego sposobu? Kilka razy spotkałem się z opinią, że taka reklama w zasadzie nic nie daje i już lepiej zainwestować w facebookowe reklamy.

Może ktoś napisze ile ma wejść na stronę po takiej reklamie na danym fanpage?

Pozdrawiam


RE: Reklama na Fanpage - skuteczność - piotrekprorok - 10-02-2014 18:43

Ja nie korzystałem, ale ostatnio w dziale 'Sprzedam', któryś użytkownik sprzedawał reklamę na fanpage'ach o łącznej sumie 1,1 mln fanów (bodajże za 5 zł) i wszyscy którzy od niego tę reklamę zakupili, pochwalali to. Niektórym nawet po 600 fanów przybywało Smile Według mnie jest to opłacalne, ale nie kupuj na allegro, bo wtedy kupujesz w ciemno. Może ktoś sprzedawać reklamę na FP 60 tys. like, a okaże się, że strona martwa i ma zasięg postu 50 osób Smile


RE: Reklama na Fanpage - skuteczność - Karamber - 17-08-2014 08:55

popieram przedmówce