Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa (/Temat-goldthen-com-nowa-gra-przegladarkowa-85371)

Strony: 1 2 3


goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - TwojaMama - 09-02-2014 22:24

Gdyby ktoś miał ochotę pobawić się i przetestować nową grę przeglądarkową to zapraszam.
Dopiero zacząłem grać i z tego co zauważyłem gra opiera się na pirackich wyprawach po złoto. Za każdą 1 monetę dostajecie równowartość 1 zł. Minimum do wypłaty to 30 monet. Czyli 30 zł. W grze zdobywa się również punkty. 50 pkt to 0.5 monety.

Mój link:
KLINKIJ Z REFEM

Czysty:
Bez REFA


Do wypłaty jeszcze nie dozbierałem Smile


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - smartfon - 10-02-2014 10:01

Poszło z refa


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - angel799 - 10-02-2014 13:08

pasek sprawności dochodzi do 100% naciskam ten przycisk który się pojawia i nie dodaje punktów co jest z tym?


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - chs - 10-02-2014 13:18

Spróbuj na przeglądarce chrome, ja jej używam i wszystko jest okej.


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - milly93 - 10-02-2014 13:20

Zarejestrowana z refa. Mam nadzieję, że łatwiej będzie coś zarobić niż w Goldentowns.

Pytanie: Czemu jak klikam: Kup poziom za 0,01 + wzmocnienie, nic się nie dzieje?
O co chodzi z tym kupieniem poziomu? Nigdzie nie mogę się tego doczytać.


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - szufliko - 10-02-2014 16:13

poszedl reff...


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - kolorpurpury - 10-02-2014 16:35

z reffa, zobaczymy czy to będzie wypłacać, zastanawiam się na czym oni zarabiają i ogólnie na czym zarabiają te gry, bo reklam nie widzę..


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - Juhas - 10-02-2014 17:09

idzie z refa


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - kariolmax - 10-02-2014 17:17

poszło z refa liczę na pomoc w przyszłości i na solidny poradnik


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - TwojaMama - 10-02-2014 21:30

(10-02-2014 13:20)milly93 napisał(a):  Zarejestrowana z refa. Mam nadzieję, że łatwiej będzie coś zarobić niż w Goldentowns.

Pytanie: Czemu jak klikam: Kup poziom za 0,01 + wzmocnienie, nic się nie dzieje?
O co chodzi z tym kupieniem poziomu? Nigdzie nie mogę się tego doczytać.

u mnie to wykupienie dawało sens do chwili uzyskania 25 pkt. Po tym nie dawało punktów. nie wiem czemu.

(10-02-2014 16:35)kolorpurpury napisał(a):  z reffa, zobaczymy czy to będzie wypłacać, zastanawiam się na czym oni zarabiają i ogólnie na czym zarabiają te gry, bo reklam nie widzę..

Co do zarabiania to zastanawia mnie te doliczanie %% przy przejsciu na kolejny poziom. Wówczas procesor szybciej u mnie zaczyna chodzić. Czyżby miało to jakiś związek z udostępnianiem mocy obliczeniowej ? Xpokerface

(10-02-2014 17:17)kariolmax napisał(a):  poszło z refa liczę na pomoc w przyszłości i na solidny poradnik

jak troche rozgryzę grę to napewno wszystko opisze dokładnie. Jak narazie to poczekam te 3 h do pierwszej wyprawy i zobacze co z tego będe miał