Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ku spełnieniu ambicji~~ Vhailors - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ku spełnieniu ambicji~~ Vhailors (/Temat-Ku-spelnieniu-ambicji-Vhailors-85366)



Ku spełnieniu ambicji~~ Vhailors - Vhailors - 09-02-2014 21:14

Zrobiłem straszny bigos w ostatnim temacie. Muszę to sprostować i najlepiej to będzie w nowym temacie.

Słowem wstępu:
Nie brak mi motywacji, ale jakoś fajnie tak dokumentować swoje osiągnięcia, a nuż dodatkowo zachęcę innych to wzięcia się do roboty. Mam już 18 lat z hakiem, jestem w klasie maturalnej, a to najwyższa pora, żeby poważnie myśleć o przyszłości. Jednak aby o niej myśleć trzeba zrobić krok w tył, czyli zainteresowania. Uchylę rąbka tajemnicy...

Mimo swojej bezbarwności przez długi czas, i ja znalazłem swoje zainteresowania i hobby. Pierwszą z nich jest poker, ale jak wiadomo jest on w Polsce zabroniony (na pieniądze - ustawa hazardowa), więc nią póki co zajmuje się tylko na własnym podwórku i podglądaniem specjalistów. Drugą jest koszykówka, ale to tylko sport - traktuję to jako rywalizację a nie sposób na życie, zwłaszcza że jakoś tam wybitny nie jestem. Gram w drużynie szkolnej na obwodzie jako sniper i tak naprawdę to odstaję od reszty. Ale sprawia mi to fun, dlatego wolny czas na to poświęcam. No i doszliśmy do tego co mnie buduje - kocham Japonię! Zaczęło się od oglądania Dragon Ball Z na RTL7 i zostało aż to teraz. I nie mam tutaj na myśli tylko anime i mangi, a całą kulturę azjatycką (z naciskiem na Japonię, do których wyglądu jestem lekko uprzedzony, o ironio!). Zafascynowali mnie od dawna, ale jestem też człowiekiem o zdrowych myślach, dlatego na żadną japonistykę się nie wybieram - myślę o mechatronice, ale bardziej w kierunku multimedialnym, czyli animacji.

Starczy historii życia. Pewnie każdemu w głowie przeszła myśl: "Po cholerę on to wszystko pisze?". Ano od listoapda zacząłem tak jakby "test", który przerodził się w ambicję i własny pomysł na siebie. Chcę połączyć hobby (Japonia), ze specjalizacją (animacja, programowanie, grafika), a przy tym zarobić, zakładając poważny interes.

Moje cele:

-> Napisać matury z matematyki, fizyki, angielskiego (roz.) kolejno na 75%, 60%, 85%
-> Do końca maja rozwinąć moje fanpage na łączną ilość 1mln fanów (aktualnie koło 100k); rozwinąć moje konto na YT (AMV) do 20-40k wyświetleń dziennie
-> Do końca czerwca ruszyć z czterema stronami:
- a`la demotywatory w wersji anime/manga
- strona społecznościowa o Japonii
- strona multimedialna z najnowszymi odcinkami anime i chapterami mangi
- strona artystyczna z fanartami, pracami ludzi z całego świata
-> Do końca lipca zdobyć patronat i współpracę największych grup entuzjastów z Polski (osobiście), oraz nawiązać współpracę z niektórymi grupami światowymi (via www)
-> Do końca sierpnia utworzyć szkielet internetowego, międzynarodowego sklepu dla fanów Japonii (prawdopodobnie będę miał z górki poprzez nawiązanie współpracy ze sklepem znajomego taty)
-> Do końca września osiągnąć poziom 2mln fanów na facebooku

Niecały tydzień temu sobie wszystko w głowie ułożyłem i decyzja zapadła. Od teraz będę robił co do mnie należy aby powyższe cele osiągnąć, na pewno nie mam zamiaru się poddawać i póki nie odniosę całkowitej porażki nie poddam się. Liczę na doping. Smile

Pozdrawiam


RE: Ku spełnieniu ambicji~~ Vhailors - asiorek - 09-02-2014 21:40

noo to powodzenia głównie w pisaniu matury Wink


RE: Ku spełnieniu ambicji~~ Vhailors - patryk0407 - 09-02-2014 22:02

Powodzenia Smile


Ku spełnieniu ambicji~~ Vhailors - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.