Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
45 skinów do Visual Basic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: 45 skinów do Visual Basic (/Temat-45-skinow-do-Visual-Basic-85245)

Strony: 1 2


RE: 45 skinów do Visual Basic - Vister81 - 18-02-2014 19:31

Ludziska, żeby nie otwierać nowego tematu, podepnę się pod ten.
Otóż mam problem z motywem (niezwiązany z paczką surfera). Sęk tkwi w tym, iż nie mogę zmienić obrazu tła. Mogę zrobić to z kolorem, jednak samo tło w ogóle się nie zmienia o.O Kombinowałem z większością ustawień, nigdzie nie ma opcji pozwalającej na ustalenie jakiejkolwiek widoczności/czegokolwiek.

Byłbym niezmiernie wdzięczny za pomoc :]


RE: 45 skinów do Visual Basic - wichrzyciel - 20-02-2014 15:47

A ja mam inny problem.Jak mogę zakodować "timer" na progressbarze od jakiegoś skina z tej paczki?
Wpisuję dla przykładu ProplexProgressbar1.Increment i wyświetla się błąd,bo "increment" nie występue...jak mam napisać ten kodzik żeby używać progressbara ze skina?


RE: 45 skinów do Visual Basic - ventopolska - 23-02-2014 06:35

(20-02-2014 15:47)wichrzyciel napisał(a):  A ja mam inny problem.Jak mogę zakodować "timer" na progressbarze od jakiegoś skina z tej paczki?
Wpisuję dla przykładu ProplexProgressbar1.Increment i wyświetla się błąd,bo "increment" nie występue...jak mam napisać ten kodzik żeby używać progressbara ze skina?

Mam ten sam problem -.-
Występuje to tylko z niektórymi skinami.


RE: 45 skinów do Visual Basic - dawkos23 - 23-10-2014 19:18

Jak te skórki wgrać? Przeciaganie na Form1 nie dziala


RE: 45 skinów do Visual Basic - Kaspirek - 26-10-2014 17:15

ja tak samo jak wyzej .. niz nie dziala dalej Tongue


RE: 45 skinów do Visual Basic - surfer0700 - 02-11-2014 13:16

(23-10-2014 19:18)dawkos23 napisał(a):  Jak te skórki wgrać? Przeciaganie na Form1 nie dziala

(26-10-2014 17:15)Kaspirek napisał(a):  ja tak samo jak wyzej .. niz nie dziala dalej Tongue


Działa.
Wchodzicie w SkinyVB-> Paczka .vb -> Przeciągacie wybrany skin do SolutionExplorer w VisualBasic'u.
Klikacie F5 (lub START DEBUGING) jak program się pojawi to go zamykacie. I teraz w Toolboxie będziecie mieli normalnie nowe 'grafy' do wyboru. Wink