Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? (/Temat-Pytanie-Jak-skopiowac-tresci-z-innej-strony-85223)

Strony: 1 2


RE: Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? - Damascenon - 14-02-2014 23:30

Ja uzywalem czegos takuego... zlaoalem za to filtra od google, nie pilecam ale jak tak bardzo chcesz to pw

Wyslane z mojego hujałeja G pinscet 10 lub sms (zalezy od kraju w ktorym obecnie przebywam)


RE: Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? - birtus - 17-02-2014 22:17

Dobra, musisz miec przegladarke chrome. Jak masz to wchodzisz na strone z ktorej chcesz skopiowac tresc. Klikasz w prawym gornym rogu na takie trzy kreski obok gwiazdki --> Narzedzia --> Wyswietl zrodlo. Nastepnie Klikasz Ctrl+F i wpisujesz pierwsze 4 słowa artykułu, powinno Ci znalezc. Teraz kopiujesz i wklejasz Wink


RE: Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? - MilanFan - 17-02-2014 22:43

(17-02-2014 22:17)birtus napisał(a):  Dobra, musisz miec przegladarke chrome. Jak masz to wchodzisz na strone z ktorej chcesz skopiowac tresc. Klikasz w prawym gornym rogu na takie trzy kreski obok gwiazdki --> Narzedzia --> Wyswietl zrodlo. Nastepnie Klikasz Ctrl+F i wpisujesz pierwsze 4 słowa artykułu, powinno Ci znalezc. Teraz kopiujesz i wklejasz Wink

Nie pracowałem na każdej przeglądarce, ale każda(!) raczej ma możliwość wyświetlania źródła strony, a nie tylko Chrome. Big Grin


RE: Pytanie - Jak skopiować treści z innej strony? - birtus - 18-02-2014 14:30

(17-02-2014 22:43)MilanFan napisał(a):  
(17-02-2014 22:17)birtus napisał(a):  Dobra, musisz miec przegladarke chrome. Jak masz to wchodzisz na strone z ktorej chcesz skopiowac tresc. Klikasz w prawym gornym rogu na takie trzy kreski obok gwiazdki --> Narzedzia --> Wyswietl zrodlo. Nastepnie Klikasz Ctrl+F i wpisujesz pierwsze 4 słowa artykułu, powinno Ci znalezc. Teraz kopiujesz i wklejasz Wink

Nie pracowałem na każdej przeglądarce, ale każda(!) raczej ma możliwość wyświetlania źródła strony, a nie tylko Chrome. Big Grin
Wiem o tym doskonale, niestety nie wiem gdzie jest ta opcja w innych przegladarkach a chrome jest jedna z najpopularniejszych, sam tej uzywam i moglem napisac jak to zrobic Smile