Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stawki CashBuzz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: CashBuzz (/Forum-CashBuzz-319)
+---- Wątek: Stawki CashBuzz (/Temat-Stawki-CashBuzz-85094)



Stawki CashBuzz - Zemix - 05-02-2014 20:49

Od bardzo dawna, kiedy została dodana zmiana reklam itd. stawki spadły, a ja nie wiem jak to dobrze ustawić.. Kiedyś norm. po 1-2$ wpadało, a teraz:

[Obrazek: w54.png]


Mam 10$ chcę dobić do 15 i wypłacić, tylko że 0.03$ za pobranie mi nie odpowiada ii tak ciągle 0.80$ to jest max! Iii to bardzo rzadko, a nie zamierzam już promować się na cashbuzz bo z takimi stawkami to jest bez sensu.. Ii dodaje tylko jako dodatkowy link, ale i tak wejść jest bardzo dużo.. Da się jakoś to zmienić?!


RE: Stawki CashBuzz - Karczu - 06-02-2014 16:32

Nie da się. CB ewidentnie zasysa oferty po API wg EPC lub losowo bez żadnej filtracji. A w takim wypadku AdscendMedia własnie takie tanie darmówki z PL wyświetla jako pierwsze.

Moja propozycja jest taka abyś spróbował inny mirror promować (gdzie może będzie inna sieć), bo teraz chcąc zyskać zarobione 10$ tracisz znacznie więcej, bo to, co zarobiłbyś gdzie indziej.