Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rapidu.net nowy serwis z programem partnerskim - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Rapidu.net nowy serwis z programem partnerskim (/Temat-Rapidu-net-nowy-serwis-z-programem-partnerskim-84897)

Strony: 1 2


Rapidu.net nowy serwis z programem partnerskim - noutilus - 02-02-2014 15:24

[Obrazek: logo.png]
 
rapidu.net serwis hostingowy świadczący usługi przechowywania plików z wykorzystaniem chmury technologicznej. Oferujący program partnerski umożliwiający podjęcie współpracy z serwisem. Strona przygotowania jest w bardzo przyjemny sposób i dysponuje ładnie wykonaną szatą graficzną.
 
Program Partnerski:
 
[Obrazek: Zrzut_ekranu_z_2014-02-02_15:04:45.png]
 
więcej info o Programie partnerskim: http://rapidu.net/affiliate/
 
 
 
Metody uploadu:
 
WWW / Remote / FTP
 
 
Zależności między kontami:
 
[Obrazek: Zrzut_ekranu_z_2014-02-02_15:12:03.png]
 
 
 
 
Ważniejsze informacje:
  • Wypłata realizowana jest w ciągu 72h[/*]
  • Wypłaty na PayPal, przelew bankowy, MoneyBookers (Skrill)[/*]
  • Minimum do wypłaty to 50 PLN[/*]
  • Pojemność konta bez limitu[/*]
  • Maksymalny rozmiar wgrywanego pliku to 2 GiB[/*]
 
Rejestracja w serwisie (ref): Rapidu.net
Link do serwisu: rapidu.net


RE: Rapidu.net nowy serwis z programem partnerskim - noutilus - 12-02-2014 22:38

Pierwsza oficjalna wypłata z Rapidu.net. Hosting można uznać za wypłacalny.

[Obrazek: Zrzut_ekranu_z_2014-02-12_22:11:26.png]


RE: Rapidu.net nowy serwis z programem partnerskim - kalutor - 16-02-2014 22:57

Przyjemny, czytelny layout i rodzime umocowanie, plus uczciwe naliczanie - to atuty tego serwisu.
Na razie bawię się z targetem na rynek krajowy, i jestem zadowolony z wyników.
Jeżeli tylko serwis jest wypłacalny, to nie mam pytań...


RE: Rapidu.net nowy serwis z programem partnerskim - vectorass - 15-04-2014 21:18

Witajcie.
Pobrania zaliczają tylko z Polski tak jak catshare czy to jest ogólnoświatowy?


RE: Rapidu.net nowy serwis z programem partnerskim - Magoru - 01-05-2014 08:53

Ile maksymalnie plikow mozna wrzucic, bo wrzucilem 30 i FTP pokazuje mi timeout a przez strone mimo wgrania 100% plik się nie pojawia.


RE: Rapidu.net nowy serwis z programem partnerskim - pakistan4 - 08-12-2017 16:09

Strona to scam, nie wyplaca na paypala a pisze ze wyplacaja
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

+ Czekam 9 dni na wyplate 162 zl a nadal nie wyplacili (tym razem na konto bankowe)

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: Rapidu.net nowy serwis z programem partnerskim - gacek017 - 20-02-2018 12:15

(08-12-2017 16:09)pakistan4 napisał(a):  Strona to scam, nie wyplaca na paypala a pisze ze wyplacaja
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

+ Czekam 9 dni na wyplate 162 zl a nadal nie wyplacili (tym razem na konto bankowe)

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Wypłacili w końcu?


RE: Rapidu.net nowy serwis z programem partnerskim - Artemid@ - 28-03-2018 10:50

Kochani od dwóch tygodni codziennie kontaktuje się z Rapidu.net przez e-mail i pytam jak mam zlecić wypłatę środków, bo na stronce widzę tylko nieaktywny komunikat:
UWAGA! Nie możesz zlecić wypłaty środków! Twoje konto w programie partnerskim nie zostało zweryfikowane! Weryfikacja w toku...

Myślę że serwer pada powoli i kasę która tam jest możemy zapomnieć. A może macie jakieś pomysły, albo dajcie znać jeśli ktoś zrealizował wypłatę ostatnio.
Buziaki A...


RE: Rapidu.net nowy serwis z programem partnerskim - Artemid@ - 02-04-2018 22:00

Z tego co się dowiedziałam to Rapidu.net stał się niewypłacany i usuwa konta użytkowników jak ktoś pisze do nich maile i upomina się o kasę.
Moje konto dziś zostało usunięte i kasę co tam była wcięło na zawsze. Kto liczy na wypłatę od nich niech zapomni!


RE: Rapidu.net nowy serwis z programem partnerskim - aplolderek - 28-05-2020 10:59

Niestety, od jakiegoś czasu zostały wprowadzone opłaty za przelew o czym nigdzie nie ma mowy, kontakt zerowy, a czat został wyłączony. Wielka szkoda bo trochę spędziłem tam czasu i był wypłacalny :<