Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Edikiu - facebook i inne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Edikiu - facebook i inne (/Temat-Edikiu-facebook-i-inne-84845)

Strony: 1 2


Edikiu - facebook i inne - edikiu - 01-02-2014 20:45

Ahoj, właśnie zaczęły mi się ferie zimowe więc postanowiłem zacząć prowadzić dziennik pracy, zarabiam głównie na facebooku ale gdybym w między czasie powstał ciekawy serwis byłbym skłonny go przetestować. Wszystkie posty bd podpinał do tego tematu, a w postach bd posługiwał się szyfrem na który nie zwracajcie uwagi pomoże mi od identyfikować moje fanpage bez zdradzania ich nazw.
Moje fanpage

1. NF - 2 500 like
3. NDSP - 5 500 like
4. SNPB - 14 000 like
5. BZDN - 64 000 like
6. MMWM - 33 000 like
7. MWIB - 26 000 like
8. BZG - 26 000 like
Razem = 171 000 like

Dzień 1

- Zdobyłem dziś kilka fanpage
- bd musiał poszukać adminów przynajmniej na te mniejsze fanpage bo sam tylu nie ogarnie
- narazie je promuje zarabiać będę później
- szukam kupca na dwa fanpage
- właśnie poznałem potęgę exela!
Dzień 2

- Zaplanowałem posty na cały dzień na BZDN.
- Posprzątałem swoje miejsce pracy Smile.
- Zaplanowałem posty na IWNPC, już mi te smutne i "życiowe" cytaty po bokach wychodzą, muszę jak najszybciej znaleść adminkę!
- I znalazłem kilka adminek, zobaczę co z tego bd!
- oczyściłem SNPB z spamu nie jest tak źle w przeciwieństwie do IWNPC który jest prawie martwy.
Dzień 3

- zaplanowałem posty na cały dzień na wymianie fanów.
- dałem ogłoszenie na forum webmaster-skim o współprace dot. forum.
- otrzymałem dwa nowe fanpage CZP (4 000 like) i MSWJBU (3 000 like)
- zrobiłem kanał na youtube do NF, i pobrałem dużo filmików.
- oglądałem te nowe igrzyska śmierci, i były do kitu ale nic nie spoiler-uje jakby ktoś chciał w stosunkowo dobrej jakości to tu http://alekino.tv/film/igrzyska-smierci-w-pierscieniu-ognia
Dzień 4

- Fanpage NF w którym pokładałem duże nadzieje, okazał się klapą nie wiem czy opłaca się go dalej ciągnąć.
- Znalazłem ciekawy program który pomaga mi zarządzać fanpage'ami
- Mam pomysł na nowy fanpage, chyba przerobie któryś z tamtych w niego!
- postanowiłem pozbyć się trochu tych mniejszych fanpage zostawię sobie z 5/6 a reszte oddam je za nabijanie like Smile
Dzień 4

- Zastanawiam się cały czas nad NF czy warto go dalej prowadzić, chyba nie bd go narazie promował a tylko bd dodawał treści a potem zobacze co z tg będzie.
- Ruszyłem z powrotem z NDSZP nie wiem dlaczego jest on taki zaniedbany, ale nie jest tragicznie.
- Tym nowym programem zrobiłem w jakąś godzine posty na kilka najbliższych dni (około 10 dni) na NDSZP.
- Sprzedałem dziś 9 fanpage za 220 zł, straciłem łącznie 36k fanów ale myślę że kupie sobie za to jakiś jeden większy, nie mam czasu na tyle małych fanpage.
Dzień 5

- nie dodałem chyba z 2 dni ale od czasu jak sprzedałem te małe fanpage mam więcej czasu, muszę zacząć tworzyć jakieś nowe.
- Zacząłem się uczyć cyrlicy
- W przerwach w nauce Rosyjskiego ćwicze c++ (w odległej przyszłości chciałbym pisac boty)
- chyba zacznę na poważnie z ad4mmo w poprzednim miesiącu wyciągnąłem ok 100 zł praktycznie z jednego posta
Dzień 6

- Ukradziono mi konto e-mail razem z steamem.
- obliczyłem że mam łącznie TT na 500k like
Dzień 7

- Dziś był dobry dzień, kupiłem fanpage 26k like BZG bardzo aktywny za 150 zł
- Dostałem 2 fanpage MMWM 33k like i MWD 25k like
- Zarobiłem 75 zł
- Muszę pouzupełniać magiczne tabelki w exelu żebym miał bardziej przejrzyste dane
- niby niedziela ale i tak dziś bd miał pracowity dzień.
- znowu zarobiłem tym razem 65 zł
Dzień 8

- pominąłem kilka dni ale byłem/jestem trochu chory.
- zdobyłem mnóstwo fanpage, prawdopodobnie będe miał na nie kupca więc wpadnie trochu kaski, jeśli kupi wszystkie to myślę że 2/3 tysiaki Smile
- i dziś na shoutboxie spotkałem się z linkiem do fanpage którego poziom głupoty moge przedstawić tym obrazkiem : http://prntscr.com/2s20kb
Przerwa
- Chce powoli zacząć z PPA, powoli bd sprzedawał mniejsze fp i zostawię sobie tylko największe.


RE: Edikiu - Facebook i inne - szufliko - 01-02-2014 20:48

powodzenia Wink


RE: Edikiu - facebook i inne - edikiu - 03-02-2014 10:02

Dzień 2 zaktualizowany, zaczynam dzień 3 Smile


RE: Edikiu - facebook i inne - msd2410 - 03-02-2014 12:33

Powodzenia. Moje fp mają razem koło miliona i wiem ile to pracy... Jakie masz pomysły na zarobek? W razie czego możesz się kontaktować ze mną, chętnie pomogę Wink


RE: Edikiu - facebook i inne - edikiu - 03-02-2014 14:20

@up kupiłem poradnik od @[Zły_Szeląg] i był tam dość obszernie opisany wątek o zarabianiu. Myślę że z tym nie bd problemu jednak najpierw muszę pobudzić do życia kilka fanpage Smile


RE: Edikiu - facebook i inne - Mrostry0407 - 03-02-2014 16:15

Powodzenia, widzę, że jedziesz z koksem, zero opierdzielania się Cool



Jakim cudem zyskujesz te FanPage? uchyl rąbka tajemnicy


RE: Edikiu - facebook i inne - edikiu - 03-02-2014 16:35

@up można by powiedzieć że kupuje za usługi Smile


Odp: Edikiu - facebook i inne - Sh4ker - 03-02-2014 22:57

Powodzenia, sam teraz chce zarobić na FB. Mam już nawet fajną nazwę FP, może coś z tego wyjdzie.

Tapnięte z Xperii Play Smile


RE: Edikiu - facebook i inne - edikiu - 04-02-2014 22:12

Dzień 3 zaktualizowany, dzień 4 zaczęty szkoda że dziś nie mam żadnych nowych fanpage!


RE: Edikiu - facebook i inne - edikiu - 05-02-2014 10:49

Dzień 4 zaktualizowany, zobaczymy co dziś się stanie Smile