Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na stronie, adsense i nie tylko! 1000zl+ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj na stronie, adsense i nie tylko! 1000zl+ (/Temat-Zarabiaj-na-stronie-adsense-i-nie-tylko-1000zl-84838)

Strony: 1 2 3 4


Zarabiaj na stronie, adsense i nie tylko! 1000zl+ - Sfatev - 01-02-2014 19:32

1.Nazwa przedmiotu : Witam. Mam wam do zaoferowanie sposób, z którym bedziecie mogli zarobic na swojej stronie internetowej, dokladnie na reklamach. Tworzysz strone, następnia ja zalatwiam Tobie linkowanie z których na twoja stronę bedą wchodzily osoby - 100% realne! nie jakies autosurfy czy cos w tym stylu. Kazda osoba wchodzi na twoja strone, po cos co sie na niej znajdujeWink
- TYLKO 2 EGZEMPLARZE!!
- nie musisz sie znac na tworzeniu stron www! Mogę zainstalować na twoja strone wszystko co potrzeba, Ty musisz poswiecic troche czasu na wykonanie pewnej czynnosci.
- By zarabiac w adsense potrzeba 18lat!, mozesz tez poprosic rodziców lub kogos z rodziny czy mozesz zalozyc na nich kontoWink
- Mozliwy zarobek takze na innych sieciac afilacyjnych, ja zarabiam na adsense bo najwieksze zyski.
- będziesz zarabial dokładnie tak jak ja. Niczym sie nie będzie roznilo poza linkiem do twojej strony no i oczywiscie reklam.
- gwarantuje zarobek min. 1000zl/msc. - jesli tyle nie zarobisz, zwracam twoj wklad.
- mozliwe wystawienie aukcji allegro.
- nie daje zadnemu tutorowi, poniewaz zarabiac bedzie mozna dopiero po ok. 3 dniach.
- OFERTA WAZNA TYLKO DO NIEDZIELI !!

Co potrzebujesz:
- hosting www - koszt ok. 12zł/msc
- domena www - koszt ok. 10zl
3.Zdjęcia :
Zarobek z dzisiaj:
[Obrazek: 6yej.png]
Zarobek ogółem:
[Obrazek: l3nx.png]

4.Kontakt :pw / GG: 49832999
5.Cena :1osoba - 180zl, 2osoba - 220zl
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew/neteller/skrill


RE: Zarabiaj na stronie, adsense i nie tylko! 1000zl+ - bodek7654 - 01-02-2014 20:10

daj to oceny tutorowi jak wszystko bedzie ok to bylbym zainteresowany


RE: Zarabiaj na stronie, adsense i nie tylko! 1000zl+ - logitech5 - 01-02-2014 20:34

Dla mnie to FEJK.


RE: Zarabiaj na stronie, adsense i nie tylko! 1000zl+ - Sfatev - 01-02-2014 20:56

logitech5, moglbys bezpodstawnie nie odstraszac mi kupcow? Po czym wnioskujesz ze to fejk?

Co do oceny to porozmawiam z jakims tutorem jeszcze dzis, narazie musze wyjsc na 1-2h.


RE: Zarabiaj na stronie, adsense i nie tylko! 1000zl+ - ciemnebiznesy - 01-02-2014 21:58

Jestem przekonany, że chodzi o streamy sportowe.


RE: Zarabiaj na stronie, adsense i nie tylko! 1000zl+ - Panco122 - 01-02-2014 23:14

odpisz na pw


RE: Zarabiaj na stronie, adsense i nie tylko! 1000zl+ - Sfatev - 02-02-2014 14:48

Piszecie do mnie o gwarancji zwrotu. Ja proponuje allegro, w opisie pisze o gwarancji zwrotu. Jesli towar nie jest zgodny z opisem mozecie ubiegac sie o zwrot. Mysle ze to da wam gwarancje.


RE: Zarabiaj na stronie, adsense i nie tylko! 1000zl+ - surfer0700 - 02-02-2014 15:32

Żadnej gwarancji to nie da, bo po pewnym czasie nie można już założyć sporu na allegro.
Pisałem do Ciebie PW kiedy można się spodziewać recenzji, zero odpowiedzi.
Na Twoim miejscu nie liczyłbym na to że ktoś wrzuci kasę w ciemno.


RE: Zarabiaj na stronie, adsense i nie tylko! 1000zl+ - Zły_Szeląg - 02-02-2014 15:40

Rezerwuję po pozytywnej recenzji Smile


RE: Zarabiaj na stronie, adsense i nie tylko! 1000zl+ - Sfatev - 02-02-2014 15:49

Nie wiem czy oddanie tutorowi cos da bo tak od razu ocenic nie mozna, zarobek jest po ok 3 dniach tak jak pisalem wyzej. Postaram sie z kims porozmawiac. Dajcie mi chwile.

Co do sporu:
Cytat:Jeśli minęło już 60 dni od zakupu, wówczas rozpoczęcie sporu będzie niemożliwe.

Cytat:gwarantuje zarobek min. 1000zl/msc. - jesli tyle nie zarobisz, zwracam twoj wklad.

Wiec jesli po miesiacu nie zarobisz tyle, mozesz rozpoczac spor.