Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Player... Kreci i kreci i kreci i kreci... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Player... Kreci i kreci i kreci i kreci... (/Temat-Player-Kreci-i-kreci-i-kreci-i-kreci-84717)



Player... Kreci i kreci i kreci i kreci... - Damascenon - 31-01-2014 11:15

Witam. Mam player na stronie umieszczony tym kodemm
Cytat:<div style='height: 440px; background: white; overflow: hidden; width: 715px;'>
<iframe border='0' frameborder='0' scrolling='no' height='1200' style='margin-top: -180px; margin-left: -241px; width: 1200px;' src='LINK DO TWOJEGO PLAYERA'></iframe>
</div>

I jak klikne na niego zeby odtwarzalo film to kreci i kreci i kreci i kreci i tak do usranej smierci by krecilo.... Co zrobic zeby pojawily mi sie oferty? Normalnie na stronie sie pojawiaja...


RE: Player... Kreci i kreci i kreci i kreci... - Zieciu - 31-01-2014 11:35

W innym temacie był ten kod i działał poprawnie. Sprawdziłem go teraz u siebie w najprostszy sposób wpisując go w notatniku i zapisując jako .html i u mnie śmiga poprawnie, od razu wyskakuje wybór operatora po kliknięciu. Problem może stanowić twoja strona. Wklej kod do notatnika, zapisz zmieniając końcówkę .txt na .html, otwórz za pomocą przeglądarki i sprawdź czy pokarzą ci się oferty.


RE: Player... Kreci i kreci i kreci i kreci... - Damascenon - 31-01-2014 11:49

Zrobilem tak jak mowiles... I otwiera sie normalnie... Ale dalej nie wiem jak zrobic zeby mi tak dzialalo na stronie... Stworzyc osobna strone? I do niej dac link?


A tak wql jak tu sie oznacza uzytkownikow w poscie?


Edit: Nowy problem... Tego playera z fires nie widze na innych przegladarkach (Opera, Chrome) na Firefox jest player ale kreci i kreci...