Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - DzejkobPL - 03-04-2014 20:27

'Biała' wersja strony ma logo z Mikołajem Smile

Przydały by się pisanki a nie Mikołaj przy Logo Big Grin


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 03-04-2014 20:34

(03-04-2014 20:27)DzejkobPL napisał(a):  'Biała' wersja strony ma logo z Mikołajem Smile

Przydały by się pisanki a nie Mikołaj przy Logo Big Grin

Zrobione Smile


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MrocznyKILL - 04-04-2014 13:50

Coś jest nie tak z opcją "Oznacz działy jako przeczytane" po kliknięciu pokazuje się "Pokaż nieprzeczytane posty (0)" lecz gdy odświeżymy stronę znów mamy tam stare posty które oznaczyliśmy już jako przeczytane.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 04-04-2014 14:07

(04-04-2014 13:50)MrocznyKILL napisał(a):  Coś jest nie tak z opcją "Oznacz działy jako przeczytane" po kliknięciu pokazuje się "Pokaż nieprzeczytane posty (0)" lecz gdy odświeżymy stronę znów mamy tam stare posty które oznaczyliśmy już jako przeczytane.

Już chłopaki na sb zgłosili że źle się niektóre rzeczy keszują, jak posty, wiadomości prywatne, nieprzeczytane posty czy czat na sb, dziś w nocy popatrzę na to, przekazałem też sprawę firmie która robiła optymalizacje, być może oni coś przestawili.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - konrad123456789 - 04-04-2014 15:14

Nwm czy było zgłaszane, ale jak pisałem wątek i dałem podgląd to mi wyczyściło to co napisałem.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - B_Y_K_U - 04-04-2014 15:52

Dodałem komentarz do jednego zdjęcia w galerii, jednak nie wyświetlił sięTongue
Pojawiłem się tutaj aby o tym napisać to pojawił się komunikat, że nie jestem zalogowanySmile Chociaż byłemRolleyes Teraz jakoś mi się udało.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - yazir - 04-04-2014 15:56

@[B_Y_K_U] spróbuj jeszcze raz dodać komentarz, możliwe że był jednorazowy błąd. Jak będzie dalej do wyczyść cache przeglądarki


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 04-04-2014 16:37

Już powinno śmigać.

http://screenshooter.net/1244398/whwgnra

w razie napotkanych problemów proszę o raporty Smile


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MrocznyKILL - 04-04-2014 17:28

Tyle dodatków wylądowało w śmietniku że aż żal patrzeć Sad Pytam o losy kolejnego czyli informacja o tym że dany post został zgłoszony przez innego usera.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 05-04-2014 10:18

(04-04-2014 17:28)MrocznyKILL napisał(a):  Tyle dodatków wylądowało w śmietniku że aż żal patrzeć Sad Pytam o losy kolejnego czyli informacja o tym że dany post został zgłoszony przez innego usera.

Nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz, ani o jakie dodatki masz na myśli, bo od 2 miesięcy nic nie było zmieniane w liczbie modyfikacji.