Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 26-03-2014 11:43

Ok wkrótce przyjrzę się bliżej obu problemom, gdyż z miejsca nie mam pojęcia czym są spowodowane, ale pewnie znajdę rozwiązanie.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - marcel_kk - 31-03-2014 15:58

Utrudnia to trochę orientacje co do osób znajdujących się na forum.

[Obrazek: r0zfkm.jpg]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Qwik - 31-03-2014 16:00

Trzeba wpisać odpowiednia ilość znaków w uzasadnieniu dodawania reputacji przez profil co może być uciążliwe (ponad 5 znaków albo więcej)


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MrocznyKILL - 31-03-2014 17:43

Czy jest brany pod uwagę powrót do profili userów dodatek kto oglądał ich profil? Było to przydatne narzędzie weryfikacyjne np dla Refback za reputySmile


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Traw3k - 31-03-2014 18:22

Popieram. Ja w ten sposób demaskowałem multi-konta Konrada Cylki.

To było moje ulubione narzędzie "szpiegowskie", zresztą pewnie nie tylko moje. Lol


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Majka - 31-03-2014 18:34

Już prosiłam o to Tongue


(01-02-2014 12:13)Majka napisał(a):  Nie widać kto odwiedzał dany profil.

(01-02-2014 12:43)Admin napisał(a):  
(01-02-2014 12:13)Majka napisał(a):  Nie widać kto odwiedzał dany profil.

To jedyny plugin który wyrzuciłem tydzień temu całkowicie. Całkowicie zbędne.



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Traw3k - 31-03-2014 18:35

Widocznie byłaś za mało przekonująca.

Właśnie patrzysz na rozpoczęcie buntu ludności, który doprowadzi do przywrócenia ładu na forum (tj. tej funkcji). Lol


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - SiwyX2014x - 01-04-2014 06:19

Błędy na tel. W załączniku.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - konrad123456789 - 01-04-2014 07:57

Mam to samo co up, na telefonie jak i na PC


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 01-04-2014 08:06

(31-03-2014 18:35)Traw3k napisał(a):  Widocznie byłaś za mało przekonująca.

Właśnie patrzysz na rozpoczęcie buntu ludności, który doprowadzi do przywrócenia ładu na forum (tj. tej funkcji). Lol

Niestety bunt nic nie da gdy wtyczka jest dziurawa jak sito Lol
Kilka miesięcy temu wyeliminowało się wadliwe pluginy dla zoptymalizowania pracy forum.


Co do powyższego błędu, to faktycznie zauważyłem podobną przypadłość, jak już pisałem dzień przed restockiem pojawiły się problemy z systemem plików na dysku twardym zarabiam.com, zostało to naprawione ale od tamtego czasu losowo restartuje się mysql, taki restart trwa tylko 3 sekundy, więc nie ma tragedii, ale na pewno jest bardzo uciążliwy i może powodować błędy takie jak powyżej, na szczęście tylko na ułamek sekundy. Zwrócę się do osoby która naprawiła problem z dyskiem, aby zdiagnozowała usterkę.


Gdy rozwiążę ten problem to zajmę się profilami hidden.



edit.
zatrudniłem linuxowca który wyeliminował już te pojawiające się błędy, zobaczymy jeszcze jak z obciążeniami będzie i co zostanie do zmiany.