Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - xdax1 - 22-02-2018 21:06

(25-01-2018 13:26)Admin napisał(a):  
(24-01-2018 14:14)dazy19 napisał(a):  [Obrazek: Screenshot_2018-01-24-14-08-09.png]

Strona glowna cofnela mnie w czasie do jakiegos 2014 roku i to nie pierwszy raz Tongue zamiast aktualnych tematow i ostatnich postow wyswietlaja sie stare tematy , po odświeżeniu najczesciej wszystko wraca do normy. Od razu zaznaczam ze to nie sa tematy ktore modernizatorzy usuwają lub przenosza do archiwum Tongue

To dosyć normalne przy tej modyfikacji i nie raz ten temat był poruszany, wystarczy kliknąć refresh aby załadowało i posortowało wątki je na nowo.

Zaczyna być to strasznie irytujące. Mam to coraz częściej i coraz dłużej. Przed chwilą z 2 minuty wchodziłem w jakieś tematy, odświeżałem i nic.
Strasznie to przeszkadza w komfortowym przeglądaniu forum, wejdę w jakiś normalny temat to potem znowu to mam.

Naprawdę nie da się nic z tym zrobić?


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 22-02-2018 21:13

(22-02-2018 21:06)xdax1 napisał(a):  
(25-01-2018 13:26)Admin napisał(a):  
(24-01-2018 14:14)dazy19 napisał(a):  [Obrazek: Screenshot_2018-01-24-14-08-09.png]

Strona glowna cofnela mnie w czasie do jakiegos 2014 roku i to nie pierwszy raz Tongue zamiast aktualnych tematow i ostatnich postow wyswietlaja sie stare tematy , po odświeżeniu najczesciej wszystko wraca do normy. Od razu zaznaczam ze to nie sa tematy ktore modernizatorzy usuwają lub przenosza do archiwum Tongue

To dosyć normalne przy tej modyfikacji i nie raz ten temat był poruszany, wystarczy kliknąć refresh aby załadowało i posortowało wątki je na nowo.

Zaczyna być to strasznie irytujące. Mam to coraz częściej i coraz dłużej. Przed chwilą z 2 minuty wchodziłem w jakieś tematy, odświeżałem i nic.
Strasznie to przeszkadza w komfortowym przeglądaniu forum, wejdę w jakiś normalny temat to potem znowu to mam.

Naprawdę nie da się nic z tym zrobić?
Da się, wyłączyć całkowicie. Resztę masz w dyskusji wystarczy poczytać.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - szymoon12 - 23-02-2018 22:06

Jest w dyskusji, też wyłączyłem.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - twardy - 18-03-2018 22:54

Nie przesadzacie troche z tymi utrudnieniami dla ludzi z adblockiem? Niektorych postow nie widac. Nawet posta nie mozna dodac.

Juz nie mowiac o tym jak wyglada strona bez adblocka u mnie na lapie xD

[Obrazek: S8lj7rQ.png]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Tidus - 19-03-2018 17:53

(18-03-2018 22:54)twardy napisał(a):  Nie przesadzacie troche z tymi utrudnieniami dla ludzi z adblockiem? Niektorych postow nie widac. Nawet posta nie mozna dodac.

Juz nie mowiac o tym jak wyglada strona bez adblocka u mnie na lapie xD

[Obrazek: S8lj7rQ.png]

dwie reklamy na całej stronie są


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Xanter98 - 19-03-2018 18:04

Za to jakie, jakas zalosna eforsa i chwilowki xD


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 19-03-2018 23:29

(18-03-2018 22:54)twardy napisał(a):  Nie przesadzacie troche z tymi utrudnieniami dla ludzi z adblockiem? Niektorych postow nie widac. Nawet posta nie mozna dodac.

Juz nie mowiac o tym jak wyglada strona bez adblocka u mnie na lapie xD

[Obrazek: S8lj7rQ.png]

Dwie reklamy na wskazanej stronie to naprawdę tak dużo? Tongue możemy wprowadzić dla Ciebie abonament dedykowany i odpłatną wolność od reklam Smile a na poważnie to na zc nie ma żadnych niestandardowych celowych działań mających na celu wyłącznie adbloka (typu popup z powiadomieniem że masz go wyłaczyć), ale jeśli masz w zwiazku z nim jakiekolwiek problemy z działaniem to też nie będziemy też specjalnie wspierać czegoś co blokuję jedyną formę z której forum się utrzymuje Smile kliknięcie wyjątku to 2 sekundy Smile

@up
a reklamy w stopce już nie ma Smile


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - zakazanyowoc - 23-03-2018 09:17

coś się zdjęcia w galerii nie chcą wyświetlać
/nvm można usunąć, wina adblocka ;p


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 23-03-2018 09:50

(23-03-2018 09:17)zakazanyowoc napisał(a):  coś się zdjęcia w galerii nie chcą wyświetlać
/nvm można usunąć, wina adblocka ;p

Dosyć sporo było narzekań na tą galerie, dodałem małe powiadomienie które powinno rozwiązać problem dla przyszłych użytkowników:

https://scr.hu/NnoyMJ
https://scr.hu/jonma2

po tym jak wlaczylem adblocka sam u siebie to chyba doda sie ten dodatek do kazdej podstrony forum, bo sam adblock ogranicza wiele funkcji które same w sobie i tak nie są reklamami.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Karewer - 25-03-2018 18:57

@[Admin]
Jeśli chodzi o galerię, to nie ma możliwości wrzucenia zdjęcia, bo wyskakuje:
https://prnt.sc/iw6xry