Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - rachman - 14-09-2017 19:30

Ok. Nie mam pojęcia co to mogłoby być, dziwne. Dzięki za info Smile


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - radek0389 - 16-10-2017 23:55

Podłączę się pod temat.
Moim zdaniem przy konkursie administracji z okazji 8 lat forum wymagania konkursowe są niewspółmierne do nagród. Drobne gadżety jak wlepki czy kubek, to można dać za jakiś ciekawy żarcik, sentencje związaną z forum a nie poradnik o określonych walorach Tongue . Wyszedł taki swoisty niewypał Smile i dobitnie pokazuje to zerowe zainteresowanie konkursem.

Moja subiektywna opinia.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - yazir - 17-10-2017 12:14

@[radek0389] wybacz ale okradli nam magazyn z iphonami 8 oraz innymi drogimi telefonami Sad


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - radek0389 - 17-10-2017 12:31

(17-10-2017 12:14)yazir napisał(a):  @[radek0389] wybacz ale okradli nam magazyn z iphonami 8 oraz innymi drogimi telefonami Sad

Twój sarkazm na takim poziomie jak konkurs.

Ale wracając do tematu, to zamiast poradników, możnaby postawic jakieś inne lajtowe zadanie, będzie duże zainteresowanie i wtedy rozlosować forumowe gadzety :-) . For fun.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - yazir - 17-10-2017 16:51

To było na poziomie Twojej postawy. Zarabiam.com nie jest forum rozdajacym nagrody. To forum zbierające ludzi którzy potrafią / lubią / chcą zarobić coś przez internet. Jasne można podciągnąć pod to osoby wygrywające w konkursach. Ale to nie znaczy że rozdajemy nagrody.
Ten konkurs jest skierowany raczej do osób które i tak planowały dać coś od siebie dla użytkowników. A przy okazji mogą dostać jakiś upominek extra (poza kilkoma refami i satysfakcją) za poświęcony czas i wkład.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Artinesse - 17-10-2017 16:56

Często przy odświeżaniu "Dokładne statystyki" wyświetlają się jakieś stare tematy, zamiast odświeżyć na nowe tematy i posty. Jak już wyświetlą się stare tematy to ciężko potem odświeżyć to, trzeba albo kilka razy klikać odśwież albo odświeżyć całe forum by mieć wyświetlone świeże posty i tematy.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - radek0389 - 18-10-2017 09:53

(17-10-2017 12:14)yazir napisał(a):  (...) okradli nam magazyn z iphonami 8 oraz innymi drogimi telefonami Sad

(17-10-2017 16:51)yazir napisał(a):  (...) Zarabiam.com nie jest forum rozdajacym nagrody. (...)

Przeczytałem kilka razy swoje posty i nadal nie mogę się w nich doszukać fragmentu, gdzie oczekuję aby forum sponsorowało ajfony, tablety itpBig Grin. Nie wiem jak mam prościej napisać, o co mi chodziXpokerface. Pochwalam ideę konkursu, zmieniłbym tylko zasady uczestnictwa na bardziej przystępne, rozlosował forumowe gadżety wg zasad podanych w konkursie i tyleSmile. Więcej uczestników, więcej zainteresowanych osób, więcej zabawy.
Ale ok, temat kończę. O tym czy moje zdanie jest słuszne czy twoje, poświadczy zainteresowanie konkursem userów.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - rachman - 18-10-2017 10:39

Zasady konkursu bardziej przystępne? A co w nich mało przystępnego? W końcu o nagrody czy zasady chodzi...
Warunki się akceptuje i bierze udział albo nie. Co tu psioczyć?
Jak o nagrody chodzi to wszystko nie zostało opisane - "itp" może oznaczać sto tysi forum goldów na przykład Wink Czego tu się czepiać... Zainteresowanie duże nie będzie to wiadome - napisanie "z palca" poradnika dla większości forumowiczów to za duży wyczyn - większość przychodzi tu po wiedzę. Wczoraj chociażby udzielałem porad jednej z osób. Może z tego zrobię nawet jakiś poradnik bo nie mam czasu wyjaśniać co jakiś czas każdemu z osobna to samo Wink W planach mam to od dawna ale skoro zostało już to spisane to może podretuszuję i wystawię...
Nie rób hejtu. Jest konkurs a mogło go przecież nie być. Konkurs to konkurs - okazja na zabawę / rywalizację jak ktoś woli a nie metoda zarobkowania. Nagrodę zdobyć można ale to nic gwarantowanego - skupiłbym się raczej na zabawie albo odpuścił temat Wink


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 25-10-2017 19:29

Dziś przeprowadziliśmy ze Zdanem <3 sporą aktualizacja forumowych błędów, przysiedzieliśmy ponad 4 godzinki w efekcie:

-Został naprawiony system odznaczeń (już każdy posiada odznaczenia podstawowe jutro dodamy odznaczenia własne za eventy itp).
-Został naprawiony problem z błędem 502 CloudFlara,
-Poprawiliśmy system weryfikacji antybotowej,
-W przebudowie przez Zdana jest system mailowy forum (w toku na dobrej drodze),
-Naprawiony został problem z postami/pakietami o zbyt dłużej długości/wielkości,
-Ulepszyliśmy cachowanie materiałów na forum
-Naprawiona została aktualizacja zdjęc profilowych użytkowników, od teraz bez problemu możecie je zmienić: http://zarabiam.com/usercp.php?action=imgprof

HeartHeartHeart


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MilanFan - 25-10-2017 23:46

A propos odznaczeń, to Online I na pewno otrzymuje się po sześciu miesiącach? Wydaje mi się, że miałem je przed upłynięciem połowy roku.