Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - ged321 - 05-02-2017 15:39

(05-02-2017 11:23)DrKoks napisał(a):  Nie korzystam z adblocka, na każdym urządzeniu mam to samo, musze teraz wchodzić na forum przez VPN Undecided

Adblock blokuje galerię


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - twardy - 10-02-2017 19:38

Juz jakis czas temu zauwazylem, ze nie pokazuje do kiedy jest odblokowana strefa wtajemniczonych...

[Obrazek: 35b3d365aae8454890a21c519e251cf1.png]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 11-02-2017 10:53

Tam się nigdy nic nie pokazywało, było to w budowie, ale po aktualizacjach i tak to nadpisało.
Ale już naprawiłem nieaktywny link, kasując go.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 14-02-2017 01:15

Tymczasowo nie działa automatyczny system forum gold przez płatność paypay (inne płatności działają natychmiastowo), trwają pracę nad jego naprawą.



edit.

system paypal został przerobiony już wszystko działa z automatu Smile


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - DC1 - 15-02-2017 23:25

(04-11-2015 06:28)Admin napisał(a):  
(29-10-2015 17:56)DC1 napisał(a):  
(28-10-2015 19:41)Admin napisał(a):  Nie ma czego zmieniać od zawsze i wszędzie tak wyglądają domyślne ustawienia na silniku mybb, zresztą nie tylko na tym.

Może czas wreszcie pomyśleć o IP:Board. To forum wygląda antycznie.

Kwestia gustów, dla mnie twój avatar jest antyczny, IPB na pewno zmiany nie będzie. Tematyka forum jest niżowa i prawdę mówiąc layout w tym przypadku jest ostatnim czynnikiem który ma kogokolwiek zachęcić do korzystania z niego, możesz też aktywować odświeżone alternatywne style - opis masz w innych wątkach w tym dziale.

Layout jest ostatnim czynnikiem zachęcającym do odwiedzania strony?
CO? XD


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - wojto - 27-03-2017 20:46

Nie znalazłem żadnego postu na forum wyjaśniającego moje problemy, ale też zauważyłem, że od jakiegoś miesiąca/dwóch niemożliwe jest korzystanie z forum w godzinach ok. 9-17, czeka i czeka i po chwili wywala jakiś błąd (jutro wkleję go dokładnie, albo nginix, albo cloudflare).
Wieczorami strona mi się normalnie ładuje. Nie wiem czym to spowodowane ale podejrzewam, że obciążeniem serwerów Sad


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 28-03-2017 14:20

(27-03-2017 20:46)wojto napisał(a):  Nie znalazłem żadnego postu na forum wyjaśniającego moje problemy, ale też zauważyłem, że od jakiegoś miesiąca/dwóch niemożliwe jest korzystanie z forum w godzinach ok. 9-17, czeka i czeka i po chwili wywala jakiś błąd (jutro wkleję go dokładnie, albo nginix, albo cloudflare).
Wieczorami strona mi się normalnie ładuje. Nie wiem czym to spowodowane ale podejrzewam, że obciążeniem serwerów Sad

Wklej błąd, obciążeniem na pewno nie, maszyna nie generuje nawet 15% zużycia zasobów. Poza tym ja takowych problemów nie doświadczyłem osoby z teamspeaka które pytałem również.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - wojto - 29-03-2017 10:01

Masz racje,to nie zwiazane z obciazeniem. Co wiecej dzieje sie to tylko w mojej pracy. Zalaczam screen.

Tak jakby cos na komunikacji cloudflare - zarabiam, dziwne, bo na innycj stronach, ktore pewnie tez korzystaja z cloudflare nie mam takich problemow :/

[Obrazek: zarabiam.png]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - artu75 - 31-03-2017 11:08

Mam ten sam problem. I wyrzuca taki blad na laptopie. A na komorce wszystko wporzadku.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - wojto - 06-04-2017 08:04

(31-03-2017 11:08)artu75 napisał(a):  Mam ten sam problem. I wyrzuca taki blad na laptopie. A na komorce wszystko wporzadku.

Hm.. nie wiem, czy coś zrobili, ale u mnie właśnie dzisiaj zaczął serwis działać także w pracy, sprawdź u siebie Smile