Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MaLiN - 30-11-2015 19:31

Niekoniecznie wina chrome, u mnie na telefonie, jak przeglądam zarabiam.com w wersji mobilnej (bez taptalka) mam ten sam błąd co Ty, po naciśnięciu "ostatni post" przerzuca mnie na pierwszą stronę tematu.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - armada23 - 30-11-2015 22:36

No to jednak jest jakiś problem no ale od czego zależny hmm


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - flown - 06-12-2015 14:11

Nie da się usunąć ani zmienić swojego 'zdjęcia profilowego' z profilu (nie awatara).


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MilanFan - 06-12-2015 17:31

Zmienić się da, usunąć już nie. Smile


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - flown - 08-12-2015 14:30

No dobra, chyba da sie zmienić, ale te dopuszczalne rozmiary 950x100px ... facepalm Kiedyś chyba dało sie dodawać większe obrazki.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 08-12-2015 17:44

Zmieniłem na 950x700


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - ksa100 - 13-01-2016 20:35

Jeden z działów forum nazywa się "Subskrybcje SMS", a powinno być chyba Subskrypcje SMS. Pozdrawiam Smile


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Czaq - 13-01-2016 22:36

Ksa ja byłem przekonany, że powinno być przez B. Aż musiałem sprawdzić w stopce jakiegoś programu i racja, to jest błąd!


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 14-01-2016 08:49

Fakt, literówka popraiwona.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - gege17 - 14-01-2016 21:56

Nie podoba mi się to,że wchodzę w temat gdzie ma np 100 postów i gdy wchodzę na pierwszą stronę i gdy kliknę ostatni to i tak nie przechodzę do tej ostatniej. Proponuje zrobić by można było wejść na stronę jaką się tylko chce. Chyba,że problem po mojej stronie.