Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MilanFan - 24-11-2015 12:41

U mnie wszystko ok.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - deidara3210 - 24-11-2015 12:51

Możesz pojedynczy temat zasubskrybować ? Ja mogę tylko cały dział


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MilanFan - 24-11-2015 14:16

Tak, mogę to i to subskrybować.

Na dole strony nie masz [Obrazek: subscribe.gif] Subskrybuj ten wątek?


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - deidara3210 - 24-11-2015 17:12

Mój błąd... Tak mam Big Grin


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MilanFan - 24-11-2015 20:13

Jeśli chodzi o subskrypcję działów, w opisie
Cytat:Aktualnie nie subskrybujesz żadnych działów.

Aby zacząć subskrybować dział:

1. Otwórz dział który chcesz subskrybować.
2. Kliknij na link "Subskrybuj ten dział" znajdujący się na końcu strony.
@[Admin] mógłby zmienić info o linku znajdującym się na końcu strony, bo tam go nie znajdziemy. Tongue


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 25-11-2015 08:52

wolne żarty żebym jeszcze spolszczenia mybb które po każdej aktualizacji się nadpisują zmieniał Smile poza tym funkcjonalność działa sama w sobie jak należy, sam z niej korzystam.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - armada23 - 30-11-2015 14:16

Niewiem czy to tylko u mnie ale nie działa mi przycisk "ostatni post" np wchodzę w temat i chce przejść na ostatni post, a po kliknięciu skacze mi po 1 stronie jeśli temat ma np 70 stron to można klikać w nieskończoność zanim znajdę się na ostatnim poście


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MilanFan - 30-11-2015 16:11

Chyba tylko u Ciebie. Smile


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 30-11-2015 18:32

(30-11-2015 14:16)armada23 napisał(a):  Niewiem czy to tylko u mnie ale nie działa mi przycisk "ostatni post" np wchodzę w temat i chce przejść na ostatni post, a po kliknięciu skacze mi po 1 stronie jeśli temat ma np 70 stron to można klikać w nieskończoność zanim znajdę się na ostatnim poście

Działa jak należy, spróbuj przeczyść przeglądarkę.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - armada23 - 30-11-2015 19:02

No zrobiłem to wiele razy , i zauważam ze raz działa raz nie , co najlepsze przycisk "pierwszy post" działa normalnie a ten "ostatni post" nie może to wina Chrome ??