Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Raster96 - 22-10-2015 18:17

Gdy wchodzę na profil obojętnie jakiego użytkownika, to pojawia się ostrzeżenie:
Na następnej stronie znajdują się szkodliwe programy

Osoby dokonujące ataków na stronie dns.worlderror.org mogą podstępem próbować nakłonić Cię do zainstalowania programów obniżających jakość przeglądania internetu (np. zmieniających stronę główną lub powodujących pokazywanie dodatkowych reklam na stronach, na które wchodzisz).


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - surfer0700 - 22-10-2015 18:18

Musiałeś pobrać sobie jakiś syf na kompa :/


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - BabyBuns - 23-10-2015 09:01

A jeśli nie syf na kompie to zmień dnsy


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - koneser00 - 27-10-2015 17:44

Być może to nie błąd ale jako zwykły user mam limit 100 wiadomośći wykorzystałem wszystko to mówie skasuje skasowalem ale nadal było 100 % szukałem dlaczego i okazało się , że wiadomośći które trafiły do folderu skasowane trzeba jeszcze skasować .


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Majka - 27-10-2015 18:18

(27-10-2015 17:44)koneser00 napisał(a):  Być może to nie błąd ale jako zwykły user mam limit 100 wiadomośći wykorzystałem wszystko to mówie skasuje skasowalem ale nadal było 100 % szukałem dlaczego i okazało się , że wiadomośći które trafiły do folderu skasowane trzeba jeszcze skasować .

To nie błąd, tak mam każdy.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - koneser00 - 27-10-2015 18:30

(27-10-2015 18:18)Majka napisał(a):  
(27-10-2015 17:44)koneser00 napisał(a):  Być może to nie błąd ale jako zwykły user mam limit 100 wiadomośći wykorzystałem wszystko to mówie skasuje skasowalem ale nadal było 100 % szukałem dlaczego i okazało się , że wiadomośći które trafiły do folderu skasowane trzeba jeszcze skasować .

To nie błąd, tak mam każdy.

Więc może lepiej to zmienić jest to mylące chyba , że zostało zrobione w wiadomym celu


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 28-10-2015 19:41

Nie ma czego zmieniać od zawsze i wszędzie tak wyglądają domyślne ustawienia na silniku mybb, zresztą nie tylko na tym.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - DC1 - 29-10-2015 17:56

(28-10-2015 19:41)Admin napisał(a):  Nie ma czego zmieniać od zawsze i wszędzie tak wyglądają domyślne ustawienia na silniku mybb, zresztą nie tylko na tym.

Może czas wreszcie pomyśleć o IP:Board. To forum wygląda antycznie.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 04-11-2015 06:28

(29-10-2015 17:56)DC1 napisał(a):  
(28-10-2015 19:41)Admin napisał(a):  Nie ma czego zmieniać od zawsze i wszędzie tak wyglądają domyślne ustawienia na silniku mybb, zresztą nie tylko na tym.

Może czas wreszcie pomyśleć o IP:Board. To forum wygląda antycznie.

Kwestia gustów, dla mnie twój avatar jest antyczny, IPB na pewno zmiany nie będzie. Tematyka forum jest niżowa i prawdę mówiąc layout w tym przypadku jest ostatnim czynnikiem który ma kogokolwiek zachęcić do korzystania z niego, możesz też aktywować odświeżone alternatywne style - opis masz w innych wątkach w tym dziale.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - trybulski - 06-11-2015 12:57

Nie wiem jak u innych, ale jak wchodzę do galerii do nie działa mi ikonka "i" - to chyba jakieś informacje mają być czy coś tam, ale nie działa.