Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 17-07-2015 19:16

@up
dzięki za zgłoszenie.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - darmoweprobki - 20-07-2015 10:59

Kiedy klikam na "subskrybuj ten dział" przycisk jest pod napisem na górze "nowy temat" wyświetla się: praca w domu - Dodatkowa Praca - zarabianie przez internet
Niepoprawny kod autoryzacji. Czy na pewno próbujesz uruchomić tę funkcję w poprawny sposób? Spróbuj ponownie.
Są dwie opcje subskrybowania najpierw jak jesteśmy na tej stronie gdzie jest ten dział i jest możliwość subskrybuj ten dział a potem jak klikniemy w ten dział to jest taka możliwość w opcjach tematu, ja mówię o tej pierwszej opcji.
Mam nadzieję że w miarę przejrzyście to napisałam Big Grin

[Obrazek: Zarabiam_screen.jpg]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 20-07-2015 14:49

Póki co nie mam pojęcia ale prawdopodobnie nie ma to nic wspólnego z błędem na forum, wiele osób bez problemu subskrybuje działy i dostaje powiadomienia - przed chwilą testowałem konto testowe i śmiga jak należy.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - darmoweprobki - 20-07-2015 14:55

Ok w wolnej chwili zrobię screena.

Aktualizowałam posta.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MaLiN - 20-07-2015 23:55

Można już zdjąć informacje o zlocie: http://scr.hu/2rsq/hq1m6 Wink


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - minion2 - 26-07-2015 17:15

[Obrazek: Screenshot_2015_07_26_18_00_03.jpg]
Dałoby rade zmniejszyć rozmiary reklamy? Za każdym razem gdy wchodzę na kolejną stronę jakiegoś tematu to na telefonie cała strona się oddala na maksa i trzeba przybliżać za każdym razem Sad


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - wojtekmi12 - 27-07-2015 13:22

W wersji na telefon:
Wchodząc w temat i klikając "ostatni post" przenosi nas na następną stronę tematu na post autora tematu. Przez co dojście do ostatniej strony tematu jest mocno utrudnione po wejściu w temat


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 27-07-2015 13:39

(26-07-2015 17:15)minion2 napisał(a):  [Obrazek: Screenshot_2015_07_26_18_00_03.jpg]
Dałoby rade zmniejszyć rozmiary reklamy? Za każdym razem gdy wchodzę na kolejną stronę jakiegoś tematu to na telefonie cała strona się oddala na maksa i trzeba przybliżać za każdym razem Sad

Ok zajmę się tym.

Naprawione.

(27-07-2015 13:22)wojtekmi12 napisał(a):  W wersji na telefon:
Wchodząc w temat i klikając "ostatni post" przenosi nas na następną stronę tematu na post autora tematu. Przez co dojście do ostatniej strony tematu jest mocno utrudnione po wejściu w temat


Pozostaje zaproponować inne rozwiązanie taptalkowi czy gomybb. Po każdej aktualizacji efekt wraca.

@temat
pracujesz jeszcze nad odznaczeniami przyznawanymi z automatu bo od pewnego czasu (od aktualizacji do wyższych wersji - downgrade niekompatybilny.) przestały działać prawidłowo, jest łatwa opcja aby to zfixować tylko wtedy oznaczenia przyznane ręcznie by znikły, dlatego staram się znaleźć inne rozwiązanie.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Slight - 27-07-2015 17:07

Mam taki błąd od soboty, wcześniej wszystko było w porządku.
Korzystam z Chrome.

[Obrazek: wrq9w5.jpg]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 27-07-2015 17:21

wyczyść pamięć przeglądarki i po problemie, cos w przeglądarce ci się musiało pochrzanić.