Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MaLiN - 05-11-2014 12:25

No to być może mnie to spotkało, ale czy na serio powiadomienia na e-maila o nowych postach na forum, które do mnie nie przychodzą, nie są rzeczywiście winą leżącą po stronie forum? Kiedyś się o to pytałem, ale nic się nie poprawiło.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 05-11-2014 16:20

(05-11-2014 12:25)MLN napisał(a):  No to być może mnie to spotkało, ale czy na serio powiadomienia na e-maila o nowych postach na forum, które do mnie nie przychodzą, nie są rzeczywiście winą leżącą po stronie forum? Kiedyś się o to pytałem, ale nic się nie poprawiło.
Nie są, zarówno mi jak i innym użytkownikom forum (dopytywałem na sb oraz wśród ekipy) wiadomości dochodzą bez problemu.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Klin - 05-11-2014 18:55

Tylko ja tak mam w panelu --> edytuj opcje ?

[Obrazek: eqtf8l.jpg]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Majka - 05-11-2014 20:44

(05-11-2014 18:55)Klin napisał(a):  Tylko ja tak mam w panelu --> edytuj opcje ?

[Obrazek: eqtf8l.jpg]

Wszyscy mają Tongue


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - AnnaKa - 05-11-2014 23:45

Dokładnie, tak.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - hertia - 10-12-2014 17:36

Po wejściu w
http://zarabiam.com/stats.php

na gorze nad statystykami(które się rozjeżdżają) wyświetla się:


[Obrazek: zarabiam.jpg]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Fevi - 10-12-2014 21:00

Nie wiem czy to błąd czy ograniczenie mojego konta, ale gdy chcę napisać coś w dziale "KUPIE" wyskakuje mi ta informacja.

" Przepraszamy, brak wpisów spełniających podane kryteria. "


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - TeYroXOfficial - 10-12-2014 22:24

@Fevi
dlatego że musisz mieć minimum 50 postów Wink Po wejściu w "Sprzedam, kupię, zamienię" masz wyraźnie napisane Smile Więc to nie bug lecz Twoje niedopatrzenie.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MaLiN - 11-12-2014 15:52

Czy tylko mi się nie wyświetlają na chatboxie emotikony? To znaczy w górnym panelu, gdzie mogę sobie wybrać sposród dostępnych. Na samy czacie się pokazują, ale w górnym menu wyświetla się tylko "proszę czekać"


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Szrejter - 11-12-2014 15:59

Up, mam to samo