Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MilanFan - 01-05-2014 21:31

yazir, ja wiem, pisaliśmy o tym kilka stron wcześniej. Big Grin


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 01-05-2014 22:13

Po majówce przyjrzę się tematowi ponownie, faktycznie coś już przy tym robiłem ale nie było to takie proste. Smile


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - nyn - 01-05-2014 22:16

Nich Wam Bozia dużo dzieci da w podzięce :*


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Roxi5017 - 13-05-2014 07:59

Nie dziala chat na mobilnej wersji strony. Probowalam na 3 przegladarkach: operze, chrome i wgranej na fonie. Przegladarki byly wyczyszczone z ciasteczek i pamieci podrecznej. Chat w ogole sie nie wyswietla. Nie wiem czy to tylko tak u mnie Wink

Jest napisana tylko informacja: No input file specified.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - surfer0700 - 13-05-2014 08:04

(13-05-2014 07:59)Roxi5017 napisał(a):  Nie dziala chat na mobilnej wersji strony. Probowalam na 3 przegladarkach: operze, chrome i wgranej na fonie. Przegladarki byly wyczyszczone z ciasteczek i pamieci podrecznej. Chat w ogole sie nie wyswietla. Nie wiem czy to tylko tak u mnie Wink

Jest napisana tylko informacja: No input file specified.

Jeszcze kilka dni temu działał. Rzeczywiście teraz nie działa. U mnie wyświetla się na dole gui czatu, ale tam gdzie powinny być wiadomości mam: "No input file specified".


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Madroxx - 13-05-2014 08:39

Potwierdzam, mam to samo z czatem.

[Obrazek: 2014-05-13%2009.38.02.png]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 13-05-2014 09:10

Naprawione.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 16-05-2014 09:15

(09-04-2014 06:03)chetnykasy napisał(a):  Witam. Nie wiem czy tak zawsze było ale jak coś wyszukuje przez szukajkę i póżniej przejdę na jakąś stronę z wyników otrzymuje informacje, że takiej strony nie ma. Gdy w adresie strony usunę np. &highlight=shorte.st to strona działa.

Już wiem co nie działa. Powinno być ?highlight=shorte.st gdyż jest to jedyny parametr.

(01-05-2014 18:40)nyn napisał(a):  Jeśli używamy opcji "Szukaj" i nasza szukana fraza posiada kropkę (np.: ExAd.me) to dostaniemy wyniki wyszukiwania, ale każdy z nich odpala nam błąd 404.

(01-05-2014 20:50)yazir napisał(a):  @[nyn] @[MilanFan] taki tip na szybko po wejściu w taki wynik wyszukiwania kasujecie końcówkę, tzn "&highlight=ExAd.me" inaczej w tym momencie nie jestem w stanie wam pomóc. Myślę że @[Admin] po majówce postara się coś z tym zrobić Jerk2



Naprawione.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Roxi5017 - 19-05-2014 10:01

A archiwum przekierowywuje na glowna strone google Xpokerface

@edit Gdyby ktos nie usunal postu surfera to moj post mialby sens Tongue
Czat dalej nie dziala, wyswietlaja sie jakies reklamy z subskrypcja o wgraniu nowszej wersji flash. Archiwum chata przekierowywuje na glowna strone google. To wszystko sie dzieje na mobilnej wersji strony, na komputerowej wszystko smiga Wink


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 19-05-2014 11:03

nie rozumiem.