Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - daniel42na - 05-04-2014 10:20

Zapewne o:
ostatni odwiedzający w profilu,
ranking reputacji,
ranking posterów,
czerwony wykrzyknik przy zwarnowanym poście,
...moze cos pominąłem Tongue


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 05-04-2014 10:30

To tematy sprzed kilku miesięcy i były już niejednokrotnie poruszane w wątkach więc nie chce mi się wierzyć że do tego pije Smile

A ranking top posterów cały czas jest na głównej Smile


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MrocznyKILL - 05-04-2014 20:35

Ostatnimi czasy mało udzielałem się na forum teraz mam zdecydowanie więcej czasu stąd tak opóźniony zapłon Wink

A piję ciągle najbardziej do kto oglądał Twój profil bo to naprawdę było świetne narzędzie do różnych weryfikacji. Admin napisał że ta wtyczka była "dziurawa jak sito" ale może uda się jeszcze coś w tym kierunku podziałać byłbym prze szczęśliwy i pewnie nie jako jedyny gdyby ta opcja wróciła po zalepieniu dziurek Wink


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Symbian - 06-04-2014 18:53

Wedlug AntiMalware Bytes ta strona stanowi dla mnie zagrozenie Undecided


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - m4rcin93 - 06-04-2014 18:55

Tylko Ty masz taki problem..

PS. Czemu mnie to nie dziwi :|


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Symbian - 06-04-2014 18:59

Oj Kaucinku juz dawno po prima aprillis Lol


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Scoobyx - 06-04-2014 19:50

Dawniej w profilu każdego użytkownika, który miał swoje albumy w galerii, był odnośnik do kliknięcia, właśnie do jego albumów w galerii.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 07-04-2014 07:25

(06-04-2014 19:50)Scoobyx napisał(a):  Dawniej w profilu każdego użytkownika, który miał swoje albumy w galerii, był odnośnik do kliknięcia, właśnie do jego albumów w galerii.

Masz racje, postaram się to przywrócić.

EDIT.

Udało się, zrobione.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - chetnykasy - 09-04-2014 06:03

Witam. Nie wiem czy tak zawsze było ale jak coś wyszukuje przez szukajkę i póżniej przejdę na jakąś stronę z wyników otrzymuje informacje, że takiej strony nie ma. Gdy w adresie strony usunę np. &highlight=shorte.st to strona działa.

Już wiem co nie działa. Powinno być ?highlight=shorte.st gdyż jest to jedyny parametr.


Odp: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - damianox1122 - 12-04-2014 19:17

[Obrazek: ha3usese.jpg] w nazwie mężczyzna jest mały błąd, nieznaczny ale zawsze ładniej wygląda "mężczyzna" zamiast "meżczynza".

Wytapane z Neo V