Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tylko do 31.01. Zarób 70 zł w 5 minut. Łatwy i bezpłatny trick z Wonga.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tylko do 31.01. Zarób 70 zł w 5 minut. Łatwy i bezpłatny trick z Wonga.pl (/Temat-Tylko-do-31-01-Zarob-70-zl-w-5-minut-Latwy-i-bezplatny-trick-z-Wonga-pl-84646)

Strony: 1 2


Tylko do 31.01. Zarób 70 zł w 5 minut. Łatwy i bezpłatny trick z Wonga.pl - Matipiotr - 29-01-2014 22:39

Witam. Podam wam sposób na szybki zarobek.

Metoda polega na tym , że bierzemy Chwilówkę z Wonga na dosłownie 5 minut
[Obrazek: wonga-promo-pl-kaska.jpg]

ref: Link
zwykły link: wonga.pl Sad

Ustawiamy kwotę chwilówki na kwotę 50 PLN. Na 7 dni.
Wypełniamy poprawnie wniosek.
W przeciągu 2 dni dostaniemy premię w wysokości 75 PLN
Automatycznie spłacamy 55 zł pożyczki.
Cieszymy się 70 PLN
Promocja trwa do 31.01.2014.


Polecam. Przetestowane, można zastosować tę metodę na wszystkich domownikach wtedy zwiększymy nasze profity

Promocja związana jest z tym, że firma Wonga chce wypromować się na rynku Polskim.



RE: Tylko do 31.01. Zarób 70 zł w 5 minut. Łatwy i bezpłatny trick z Wonga.pl - ventopolska - 29-01-2014 23:53

Musimy sami spłacić pożyczkę czy automatycznie się spłaca ? A i za mało postów na reflink


RE: Tylko do 31.01. Zarób 70 zł w 5 minut. Łatwy i bezpłatny trick z Wonga.pl - Kago56 - 29-01-2014 23:57

A nie wleci nam FBI do chołpy? Wink A tak serio to sami wiecie jak to jest z tymi pożyczkami...


RE: Tylko do 31.01. Zarób 70 zł w 5 minut. Łatwy i bezpłatny trick z Wonga.pl - linoskoczek - 30-01-2014 09:41

1 post i taka super metoda...
Gość zarabia na poleceniach (refy), a metoda zmyślona, żeby kogoś z forum zachęcić <- moja opinia.


Odp: Tylko do 31.01. Zarób 70 zł w 5 minut. Łatwy i bezpłatny trick z Wonga.pl - WazzaP - 30-01-2014 09:58

Widziałem gdzieś, że niektóre osoby chwaliły się, że $$ dostali Tongue

Trzeba mieć 19 lat?


RE: Tylko do 31.01. Zarób 70 zł w 5 minut. Łatwy i bezpłatny trick z Wonga.pl - patulsky1337 - 30-01-2014 17:10

Ciężko uwierzyć... Jakby było tak pięknie firma by bardzo dużo straciła, a założyciel tematu ma bardzo mało postów i dodatkowo nie załączył żadnych dowodów.

A ten cały reflink to nie reflink tylko lead z programu partnerskiego Wonga. Warto popatrzeć po prostu na adres.

Nie polecam.


RE: Tylko do 31.01. Zarób 70 zł w 5 minut. Łatwy i bezpłatny trick z Wonga.pl - Matipiotr - 30-01-2014 17:29

1. Mam mało postów bo czytam forum biernie, a że znalazłem coś ciekawego to postanowiłem się podzielić
2. Nie wiem czemu uważacie, że to oszustwo, można przecież przeczytać regulamin na stronie wonga
3. Dowodów nie mogę załączyć, ponieważ sam z metody nie korzystałem, ponieważ nie spełniam warunków ale znalałem ją na innym forum gdzie miała wiele pozytywnych opinii


RE: Tylko do 31.01. Zarób 70 zł w 5 minut. Łatwy i bezpłatny trick z Wonga.pl - ventopolska - 30-01-2014 17:35

(30-01-2014 17:29)Matipiotr napisał(a):  1. Mam mało postów bo czytam forum biernie, a że znalazłem coś ciekawego to postanowiłem się podzielić
2. Nie wiem czemu uważacie, że to oszustwo, można przecież przeczytać regulamin na stronie wonga
3. Dowodów nie mogę załączyć, ponieważ sam z metody nie korzystałem, ponieważ nie spełniam warunków ale znalałem ją na innym forum gdzie miała wiele pozytywnych opinii

Nie Twoja metoda i dałeś swojego refa ? beka.
Nie masz dowodów że działa i za mało postów na refa a że przeglądasz forum biernie to nas nie obchodzi


RE: Tylko do 31.01. Zarób 70 zł w 5 minut. Łatwy i bezpłatny trick z Wonga.pl - stoki - 30-01-2014 17:57

na znanym warezie DW jest ta metoda opisana. podobno dziala


RE: Tylko do 31.01. Zarób 70 zł w 5 minut. Łatwy i bezpłatny trick z Wonga.pl - bodek7654 - 30-01-2014 18:44

kolega pisal ze niby dziala , ale pozyczke trzeba najpierw splacic i czekac na przeslanie premi i chyba kwota musi byc wieksza niz 50 zl

co moge powiedziec o wondze :
1. firma z wielkiej brytani
2. obrot roczny w tamtym roku 2 mld funtow, dlatego rozszerza dzialalnosc na inne kraje i tak biernie promuje reklamami w innych krajach
3. czemu rozdaje pieniadze? nabija sobie pozytywne tranzakcje w statystykach ?
jak zwykle cel ma przyniesc wiecej niz zainwestuja a i moze pomalu wypierac providenta ktory ma 3/4 udzialu w szybkich pozyczkach i rownie lichwiarskim oprocentowaniu
jedynie przed czym ostrzegam ze ich oprocentowanie w skali roku w wondze wynosci prawie 4 tys %

co do porzyczek to najbardziej ufalbym bankom obrot kredytow w tamtym roku w polsce wyniosl 54 mld zlotych